Kaip prijungti “AirPods” ausines prie “Android”: paprasti patarimai naudotojams


Daugelis šiuolaikinės “Bluetooth” technologijos naudotojų mano, kad “” ausines galima prijungti tik prie “” pagrindu veikiančių prietaisų. Ir, vadovaudamiesi šiuo įsitikinimu, jie atsisako pirkti šios bendrovės ausines. Iš tikrųjų “AirPods” galima gana sėkmingai naudoti kartu su “” išmaniaisiais telefonais. Tai visiškai neturės įtakos garso kokybei.

Kol kas pabandykime trumpai paaiškinti “AirPods” ausinių privalumus ir tai, kaip paprasta jas prijungti prie “Samsung”, “Xiomi” ar “Motorolla” telefonų.

Kokie yra “AirPods” ausinių privalumai?

Pirmiausia reikėtų pažymėti, kad “Apple”, kuri yra “AirPods” gamintoja, pasaulyje įsitvirtino kaip aukštos kokybės technologijų gamintoja. Būtent todėl šios bendrovės įtaisai turi tokią didelę paklausą tarp naudotojų.

Be to, šio prekės ženklo prietaisai taip pat atrodo gana stilingai, o tai labai svarbu statusą turintiems žmonėms. Dėl “AirPods” kompaktiškumo juos galima pasiimti bet kur. Ausinės pasižymi gera akustika ir aukštu triukšmo slopinimo lygiu. Ausinės puikiai atkuria garsą. Dėl šių savybių prietaiso savininkas gali mėgautis mėgstamos kokybiškos muzikos ir nebūti blaškomas pašalinių garsų.

Be to, “AirPods” turi gana paprastą ir patogią valdymo funkciją. Norint priimti įeinantį skambutį, tereikia pirštu paliesti ausines. Muziką taip pat galite perjungti paliesdami korpusą.

Ausines taip pat galite naudoti kaip mikrofoną įrašinėdami pasakojimus ar bendraudami socialiniuose tinkluose.

Stilingos airpods ausinės

Kaip susieti “AirPods” su “Android”?

Tiesą sakant, “AirPods” prijungimas prie “Android” yra labai paprastas. Jei viską atliksite teisingai, ši procedūra užtruks labai nedaug laiko.

Taigi, norėdami susieti įrenginius, turite atlikti toliau nurodytus veiksmus:

Tokiu būdu originalias “AirPods 2”, “AirPods Pro”, “AirPods 3”, “AirPods” ausines galite prijungti ne tik prie “Android”, bet ir prie “Windows”.

Išeiti iš AMP versijos