Kaip savarankiškai užvesti automobilio variklį su išsikrovusiu akumuliatoriumi?


Patyrę mechanikai pateikė naudingų patarimų, kaip užvesti automobilio variklį, kai išsikrovęs jo akumuliatorius. Šie paprasti veiksmai gali padėti išvengti kelionės į autoservisą ir sutaupyti laiko bei pinigų. Viskas, ko jums reikia, yra pora užvedimui skirtų laidų.

Naudokite tinkamus laidus

Jums reikės užvedimui skirtų laidų su teigiamais ir neigiamais galais. Įsitikinkite, kad kabeliai yra geros būklės ir nepažeisti.

Tinkamai prijunkite kabelius

Raudonos spalvos kabelį prijunkite prie automobilio “donoro” akumuliatoriaus + (raudonos spalvos). Kitą teigiamąjį galą prijunkite prie neužsivedančios transporto priemonės + (raudonos spalvos).

Prijunkite neigiamus kabelius

Juodos spalvos kabelį prijunkite prie automobilio “donoro” akumuliatoriaus – (juodos spalvos spalvos). Kitą neigiamą kabelio galą prijunkite prie metalinės automobilio dalies.

Automobilio užvedimas, kai išsikrovė automobilis

Užveskite variklį

Dabar galite pabandyti užvesti automobilio variklį.

Darbas su akumuliatoriumi

Jei jūsų akumuliatorius gana silpnas, gali prireikti šiek tiek laiko, kol jis įgaus pakankamai energijos. Leiskite varikliui veikti apie 5-10 minučių, kad akumuliatorius būtų bent dalinai įkrautas.

Užgesinkite automobilį “donorą”

Prieš bandydami užvesti savo automobilį, įsitikinkite, kad automobilio “donoro” variklis yra išjungtas.

Atsargiai atlikite prijungimą

Saugumo sumetimais venkite jungti laidus prie neigiamo akumuliatoriaus gnybto. Taip galima išvengti automobilio kompiuterinės sistemos sugadinimo.

Be to, specialistai rekomenduoja naudoti varinius laidus, nes aliumininiai laidai dėl didelės srovės gali išsilydyti. Tinkamai prijungę laidus prie mašinos akumuliatoriaus, turėtumėte užvesti variklį.

Jei neturite specialių laidų, taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti nešiojamąjį akumuliatoriaus įkroviklį. Juos paprastai lengva naudoti ir jie turi apsaugą nuo neteisingo prijungimo.

Išeiti iš AMP versijos