Telefonai

Kaip sukčiai gali pavogti pinigus per jūsų telefoną?

Kibernetinio saugumo ekspertai įspėjo išmaniųjų telefonų naudotojus apie vieną iš būdų, kaip sukčiai gali pavogti pinigus iš išmaniųjų telefonų.

Sukciai gali pavogti jusu pinigus

Kaip sukčiai gali pavogti jūsų pinigus pasinaudojant jūsų telefonu?

Pasak telefonų ekspertų, į programas galima įterpti specialius „Trojos arklius“, kurie užpuolikams siunčia naudotojo duomenis. Net oficialios programos vėliau gali būti užkrėstos virusais ir tapti šnipais. Tokiu būdu jie gali išsiurbti jūsų pinigus per mobilųjį telefoną.

Dažnai taip nutinka, nes naudotojai suteikia programoms leidimus naudoti ne visai skaidrias „specialiąsias funkcijas“, todėl išmaniuosiuose telefonuose gali atsirasti pavojingų kenkėjiškų programų, tokių kaip „Cloak and Dagger“, „Clickjackin“, automatiniai šnipinėjimo programų atsisiuntimo įrenginiai ir kt. Naudodamosi šiais leidimais įsilaužėlių programos gali užregistruoti naudotojo numerį SMS žinutėms gauti ir kitoms mokamoms paslaugoms, apie kurias įrenginio savininkas nežino.

Kad to išvengtumėte, išmaniajame telefone reikėtų įdiegti antivirusinę programinę įrangą. Tai padės kontroliuoti interneto srauto kokybę, blokuoti grėsmes, duomenų nutekėjimą ir apsisaugoti nuo sukčiavimo.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: