Kaip sušildyti kojas? Patikrinti metodai


Šiltos kojos

Namuose nukritus temperatūrai, pirmiausia pradeda šalti pėdos ir rankos. Tačiau yra keletas būdų sušildyti kojas, tai tikrai pravers. Jei išbandėte visus įprastus būdus, pavyzdžiui, mūvėjote storas kojines ar slėpėtės po antklode, nesijaudinkite. Turime kelis sprendimus.

Kaip išlaikyti kojas šiltas?

Nedėkite ant grindų

Paprastai grindys yra šalčiausios kambaryje (išskyrus šildomas grindis). Kad pėdos dar labiau nesušaltų, stenkitės jas laikyti pakeltas, kai sėdite. Pavyzdžiui, padėkite jas ant kėdės ar fotelio.

Apvyniokite kojas folija ar plėvele

Kojų apvyniojimas tokia medžiaga kaip aliuminio folija arba plastikinė plėvelė gali būti veiksmingas būdas greitai sušildyti šaltas kojas. Tai neleidžia išeiti jūsų kūno šilumai. Tiesiog užsimaukite kojines, paimkite folijos ar plastikinės plėvelės gabalėlį ir apvyniokite pėdą.

Nedėvėkite medvilninių kojinių

Vietoj medvilninių rinkitės vilnones kojines. Jūsų pėdos labai prakaituoja, o medvilninė medžiaga labai greitai sušlampa, todėl pėdos tampa šaltesnės dėl šilumos nuostolių. Vilnonės kojinės užtikrina daug geresnę izoliaciją, palyginti su medvilninėmis kojinėmis.

Išeiti iš AMP versijos