Kaip tinkamai naudotis dulkių siurbliu, kad visi namai būtų švarūs ir be dulkių?


Sutikite, sunku rasti namų ūkį, kuris neturėtų dulkių siurblio. Žinoma, vis dar kai kurie žmonės mieliau naudojasi įprasta šluota, atsisakydami modernių prietaisų, tačiau daugumoje namų ir butų dulkių siurblys arba siurblys-šluota tapo tokiu įprastu dalyku, kad be jo sunku įsivaizduoti namų švarinimąsi. Tačiau, kokį buitinį prietaisą beturėtumėte, juo reikia taip pat rūpintis ir prižiūrėti. Šiame straipsnyje kalbėsime apie tinkamą dulkių siurblio naudojimą ir jo priežiūrą.

Pradėkite nuo paties dulkių siurblio

Dulkių siurblį reikia prižiūrėti. Didele dalimi jo veikimas ir funkcionalumas priklauso nuo reguliaraus valymo.

Taigi prisiminkite kelias paprastas taisykles:

Dulkių siurbimas namuose

Neskubėkite

Jei dulkių siurblys švarus, galite pradėti valyti patalpas. Čia iš karto verta paminėti pagrindinę klaidą – greitį. Neskubėkite siurbti nešvarių grindų greitais judesiais. Nesitikėkite, kad tai padės greičiau išvalyti namus. Dulkių siurblys paprasčiausiai nespės paskui jūsų veiksmus. Raktas į švarą yra lėti ir ramūs judesiai. Viską darykite lėtai, stengdamiesi nepraleisti nešvarių vietų.

Dulkių siurblį siurbkite keliomis kryptimis

Nesiurbkite tik eilėmis, judėdami pirmyn ir atgal. Pabandykite keisti kryptį, pavyzdžiui, pasisukdami 90 laipsnių kampu.

Judėkite tinkama kryptimi

Šis metodas puikiai pasiteisins judant nuo kambario galo į pradžią. Tačiau kai kurie namų tvarkytojai rekomenduoja pirmiausia siurbti ten, kur susikaupia daugiausia dulkių ar nešvarumų. Galite išbandyti abu šiuos variantus, kad rastumėte jums tinkamiausią sprendimą.

Išsiurbkite patalynę ir kilimus iš visų pusių

Siurbdami grindis ir kilimus dažnai atkreipiame dėmesį tik į du paviršius, tačiau valymo ekspertai primena, kad reikėtų išvalyti ir šonus, nepamirštant kampų. Jei to nepadarysite, purvas ir liks kilimo viduje.

Atkreipkite dėmesį į sunkiai pasiekiamas vietas

Nepraleiskite vietų po radiatoriais, langais, lovomis ir kitais baldais. Nepamirškite, kad daug dulkių susikaupia už durų ir šaldytuvų, po kompiuteriu ar stalu. Ir, žinoma, turėtumėte periodiškai pakelti baldus, kad išsiurbtumėte dulkes po jais.

Laikydamiesi šių paprastų patarimų, galėsite džiaugtis švara ir gaiva, kurioje malonu ir lengva kvėpuoti.

Išeiti iš AMP versijos