Kam dar reikalingas lauro lapas: nepamainomas pagalbininkas skalbimo metu

Lauro lapas skalbimo mašinai

Tikriausiai kiekvienas namų virtuvėje turi stiklainį su lauro lapais, tačiau ne kiekvienas žino, kad lauro lapas puikiai padeda ir skalbiant rūbus. Kada ir kokiomis aplinkybėmis lauro lapas gali padėti skalbimo metu ir kuo jis gali būti naudingas?

LAURO LAPAS IR SKALBIMAS

Kaip žinia, dėl dažno skalbimo ryškūs daiktai pradeda blukti ir keisti spalvą. To galite išvengti lauro lapo pagalba.

KAIP ELGTIS

Jei tik įmesite lauro lapus į būgną, nieko gero nebus. Lapeliai subyrės ir bus tik blogiau.

1 būdas. Reikia sumaišyti 10 lauro lapų ir 4 šaukštus kepimo sodos. Visa tai reikia įdėti į bespalvį maišelį iš tankaus audinio, kuris sušlampa. Tokį maišelį kartu su skalbiniais galite įdėti į būgną. Bet teks skalbti ne žemesnėje nei 30 laipsnių Celsijaus temperatūroje.

2 būdas. Paruoškite nuovirą. Vienam litrui vandens reikia paimti 4 lauro lapus, įberti 4 šaukštus sodos, viską uždėti ant ugnies ir virti 20 minučių. Mišiniui atvėsus, vanduo supilamas į dubenį su išmirkytais skalbiniais (tik ne baltais!) ir paliekamas kelioms valandoms. Tada galėsite skalbti drabužius mašinoje.

PRIVALUMAI

Tamsius daiktus galima mirkyti laurų lapų antpile. Paprastas ir senas triukas leidžia grąžinti spalvą ir padaryti ją sodresnę. Be to, išskalbus rūbus su lauro lapais, drabužių kvapas taps daug malonesnis ir sodresnis.

Exit mobile version