Apžvalgos ir naujienosKompiuteriai / TV / Telefonai

Kas naujo pirmajame dideliame „Windows 11“ atnaujinime (2022 m. vasaris)?

Nuo pat pirmojo „Windows 11“ išleidimo buvo nuolat atnaujinama nedideliais atnaujinimais. Tačiau dabar „Microsoft“ pristatė pirmąjį didelį operacinės sistemos atnaujinimą, kuris keičia žaidimo taisykles ir suteikia daug naujų funkcijų bei patobulinimų.

Kaip gauti naujausią „Windows 11“ versiją?

Prieš pereidami prie to, ką gausite su pirmuoju dideliu „Windows 11“ atnaujinimu, tikriausiai norite sužinoti, kaip jį gauti. Jei jau turite įdiegtą „Windows 11“, tiesiog eikite į „Windows Update“ ir spustelėkite „Check for Update“.

Jei dar neturite „Windows 11“, turėsite pereiti jos atnaujinimo procesą, kuris yra pakankamai neskausmingas (su sąlyga, kad nebandote jos paleisti nepalaikomame kompiuteryje).

„Android“ programos „Windows 11

Nuo pat „Windows 11“ paskelbimo dienos viena iš įdomiausių funkcijų buvo galimybė paleisti atrinktas „Android“ programėles bendradarbiaujant su „Amazon“. Ši funkcija nebuvo parengta „Windows 11“ paleidimo metu, tačiau „Microsoft“ pagaliau visiems „Windows 11“ naudotojams pateikė viešą peržiūrą.

Programėlių pasirinkimas nėra toks platus kaip visa „Google Play“ siūloma programėlių parduotuvė, tačiau rasite solidų pasirinkimą ir daug svarbiausių programėlių.

Android“ programėles nesunku paleisti „Windows 11“, todėl atnaujinę operacinę sistemą išbandykite ją ir pažiūrėkite, kaip jums patinka.

Užduočių juostos patobulinimai

Dar vienas itin svarbus naujausio „Windows 11“ atnaujinimo pokytis – gerokai patobulinta užduočių juosta. Dabar „Windows 11“ pagaliau rodys laikrodį užduočių juostoje keliuose monitoriuose, o ne tik pagrindiniame ekrane. Tai neabejotinai buvo pirminio dizaino aplaidumas, todėl smagu, kad „Microsoft“ išsprendė šią problemą.

Naujasis Windows 11 dizainas 2022
Naujasis Windows 11 dizainas 2022

Be to, šiame atnaujinime „Microsoft“ į užduočių juostą perkelia orų valdiklį. Tai puikus patogumas, nes suteikia galimybę greičiau pasiekti orų ir kitus valdiklius.

Galiausiai visiems „Windows 11“ naudotojams prieinama „Microsoft Teams“ greito nutildymo užduočių juostoje funkcija. Kurį laiką ji buvo beta versijoje, o dabar ji prieinama masėms. Jei naudojate „Zoom“ ar kitą susitikimų programinę įrangą, dėl šios funkcijos „Microsoft Teams“ gali tapti patrauklesniu pasirinkimu. Be to, naujausioje „Windows 11“ versijoje galite greičiau bendrinti „Windows“ „Microsoft Teams“ sistemoje.

Pertvarkytos programos

„Microsoft“ pertvarkė „Notepad“ ir „Media Player“ programas, skirtas „Windows 11“. Jei esate aistringas bet kurios iš šių programų naudotojas, jums patiks naujos funkcijos ir išvaizda, kuri puikiai dera prie „Windows 11“.

Pradėdami nuo „Notepad“, pastebėsite kelių žingsnių atšaukimo funkciją, geresnę paieškos sąsają, spalvingus emotikonus ir tamsaus režimo palaikymą.

Žiniatinklio grotuvo programa taip pat gerokai patobulinta. Ji pakeis „Groove Music“ ir „Windows Media Player“, ir atrodo, kad ji puikiai dera prie likusios „Windows 11“ dalies. Jei „Windows“ naudojate „Groove Music“ muzikos grotuvą, jūsų grojaraščiai ir biblioteka bus automatiškai perkelti į naująją „Media Player“ programą.

Norėdami atnaujinti savo užrašų knygelės ir „Media Player“ programas, turėsite apsilankyti „Microsoft“ parduotuvėje. Juos tikrai verta atsisiųsti, jei ne dėl to, kad jie geriau derėtų prie bendro „Windows 11“ dizaino.

„Windows 11“ atnaujinimai pasirodys greičiau

Jau kurį laiką „Windows 11“ yra išleista, ir „Microsoft“ daro keletą svarbių pakeitimų, kurie padarys operacinę sistemą dar geresnę. Jei dar neatsinaujinote, gali būti, kad atėjo laikas tam ryžtis (jei jūsų kompiuteris palaiko „Windows 11“).

Šį atnaujinimą verta rinktis tarp „Android“ programų palaikymo, užduočių juostos patobulinimų ir patobulintų programų. Žinoma, kai kurios iš šių funkcijų turėjo būti įdiegtos nuo pat pirmos dienos, tačiau geriau vėliau nei niekada.

Po šio atnaujinimo „Microsoft“ ketina greičiau išleisti atnaujinimus, užuot privertusi gerbėjus laukti naujų funkcijų metus. „Microsoft“ atstovas Panos Panay sakė: „Laikui bėgant matysite, kad, be kasmetinio atnaujinimo, naujas funkcijas į „Windows 11“ galutiniams naudotojams leisime dažniau. Pasinaudosime įvairiais mūsų turimais atnaujinimo mechanizmais, įskaitant aptarnavimo ir „Microsoft Store“ atnaujinimus. Mūsų tikslas – nuolat diegti naujoves, kad ištisus metus galėtumėte naudotis geriausia patirtimi.“

Jei esate iš tų naudotojų, kurie džiaugiasi naujomis funkcijomis, tai puiki žinia, nes dažniau gausite naujų gėrybių, su kuriomis galėsite žaisti.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button