Keturios taisyklės, kurių reikėtų laikytis bet kuriame pasaulio viešbutyje

4 taisyklės viešbučiuose

Viešbučio darbuotojai dalijasi savo patirtimi ir pasakoja, ką daryti viešbučio kambaryje ir ko vengti – nuo ​​pusryčių iki higienos.

Taisyklės kurių reikia laikytis viešbučiuose visame pasaulyje

Niekada nenaudokite viešbučio indų

Nes nežinote, kaip gerai jie buvo išplauti. Labiausiai tikėtina, kad kambaryje nėra indaplovės, todėl net ir švariai atrodantys indai gali būti nesterilūs. Tikėtina, kad ankstesni svečiai prieš išvykdami juos tiesiog nuskalavo.

Televizoriaus pultelis

Kitas dalykas, kurio negalima tinkamai išvalyti, yra televizoriaus nuotolinio valdymo pultas. Paprastai valant kambarį jis tiesiog padedamas į vietą. Prieš žiūrėdami televizorių, turėkite skaidrų plastikinį maišelį, į kurį įdėkite nuotolinio valdymo pultą, ir problema bus išspręsta.

Pusryčiai

Jei pusryčiai neįskaičiuoti į nakvynės kainą, galite naudoti karštą vandenį iš kavos virimo aparato. Nors, tiesą sakant, šie prietaisai valomi gan retai.

Kėdės

Dar vienas patarimas – viešbučio kambaryje venkite sėdėti ant minkštų kėdžių – jose daug daugiau bakterijų ir nešvarumų, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Net jei jos atrodo švarios, juose gali būti lovinių erkių, virusų ir pelėsių.

Skirtingai nuo patalynės ir rankšluosčių, kurie skalbiami aukštoje temperatūroje, minkštus baldus sunku reguliariai ir tinkamai valyti. Kambarinės neturi pakankamai laiko sutvarkyti visą kambarį, todėl dažnai kėdės nėra nuvalomos ir dezinfekuojamos.

Apskritai ant minkštųjų audinių paviršių yra milijonai mikrobų. Tad jei ant kėdės susidarė dėmė, ji bus šluostoma tol, kol išnyks, tačiau kiti akiai nematomi mikrobai vis tiek išliks.

Exit mobile version