Kodėl katės negalima maitinti rankomis?

Katė

Iš pažiūros nekenksmingas įprotis maitinti katę rankomis gali virsti rimta problema. Kodėl jokiu būdu neturėtumėte mokyti katės valgyti iš jūsų rankų?

Visur turi būti disciplina ir taisyklės

Jūs pats pripratinate savo augintinį prie blogų dalykų. Visur turi būti disciplina ir taisyklės. Ypač jei jie gali būti kenksmingi. Paaiškinimas paprastas: kai tik katė pripras valgyti iš rankų, katė pradės atsisakyti valgyti iš dubens.

Gali būti, kad katė sėdės priešais dubenį su maistu ir lauks, kol šeimininkas pamaitins. O atpratinti katę nuo tokio elgesio bus labai sunku. Todėl veterinarai primygtinai rekomenduoja išmokyti augintinius valgyti tik iš dubenėlio. Tai taikoma ir katėms, ir šunims.

Ar duosite ir vandens?

Maitinti katę iš savo rankų įmanoma tik kietu. Su skysčiu tai padaryti daug sudėtingiau, ar ne? Taigi, nemaitinkite ir negirdykite vandens iš rankų.

Egzistuoja nuomonė, kad maitinant rankomis maistas į gyvūno skrandį patenka netinkamu būdu, sukeldamas virškinimo sistemos sunkumų.

Atpratinimas

Gali būti, kad iš pradžių augintiniui ir šeimininkui bus sunku, bet paskui, kai katė pati pradės valgyti viską iš savo lėkštės, visi bus patenkinti.

Prisiminkite! Nuo pat pradžių, kai tik priimsite kačiuką, nelepinkite jo. Jūs pats įtraukiate į jį jo gyvenimo blogus įpročius. Išimtis gali būti vienkartiniai gyvūnėlių skanėstai arba tie atvejai, kai jūsų augintinis serga ir negali valgyti pats.

Exit mobile version