Ateityje daugelis išmaniųjų telefonų neturės ausinių lizdo. Iš pirmo žvilgsnio toks gamintojų sprendimas atrodo keistai. Ir sukelia daugelio vartotojų, kurie yra priversti naudoti brangias belaides ausines, nepasitenkinimą. Tačiau kaip patys gamintojai pagrindžia savo sprendimą?
Turinys
Pelnas
Pavyzdys gali būti “Apple” kompanija, kuri viena pirmųjų atsisakė laidinių ausinių jungties. Nors „Apple“ kompanijos atstovai jungties nebuvimą teisino padidindami apsaugą nuo dulkių ir drėgmės, iš tiesų toks žingsnis leido „Apple“ reklamuoti savo belaides ausines Tiesą sakant, iPhone pirkėjams neliko pasirinkimo – pirkti belaidžius brangius firminius priedus ar nepatogius adapterius.
Patogumas vartotojams
Naudojant laidines ausines, tenka ne kartą išnarplioti laidų raizginį. Tai svarbu, pavyzdžiui, per sporto treniruotes. Tačiau dabar mobiliųjų telefonų savininkai turės stebėti belaidžių priedų įkrovimo lygį.
Naujų technologijų skatinimas
Belaidžių priedų išmaniesiems telefonams kasmet daugėja. Stengdamiesi neatsilikti nuo naujų tendencijų, vis daugiau išmaniųjų telefonų gamintojų kovoja dėl naujų technologijų. Tačiau tai dažnai tampa nepatogumu pirkėjams, nes dauguma „Bluetooth“ ausinių garso kokybė yra prastesnė už laidines ausines.
Vietos taupymas korpuso viduje
Kiekvienas gamintojas stengiasi pagerinti mobiliųjų įtaisų charakteristikas. Tačiau ribotas išmaniojo telefono korpuso tūris tam tampa kliūtimi, į kurią būtina įsprausti pažangias technologijas. Todėl dauguma šiuolaikinių išmaniųjų telefonų turi neišimamas baterijas. O dabar eilė standartiniams 3,5 mm ausinių lizdams. Ir galima tik įsivaizduoti, ko dar ateityje atsisakys išmaniųjų telefonų gamintojai.
Išmanieji telefonai plonėja
O tai padidina reikalavimus komponentams. Įprastas 3,5 mm ausinių lizdas atrodo kompaktiškas tik iš išorės. Viduje jis užima nemažą tūrį, o tai apribojo gamintojus naujų įtaisų storiu. O pastaraisiais metais vyksta nenusakomas konkursas, kas padarys kitą išmanųjį telefoną plonesnį nei konkurentų.