Kodėl negalima naudotis išmaniuoju telefonu, jei jo stiklas yra įskilęs ar sudaužytas


Visiškai sudaužytas telefono ekranas

Net patys pažangiausi ir šauniausi išmanieji nėra apsaugoti nuo kritimų, dėl kurių gali įtrūkti ekrano stiklas. Truputį sielvartaudami daugelis žmonių vis tiek toliau naudojasi tokiais telefonais. Tačiau tai nėra gera idėja. Jau vien dėl to, kad tai gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Sveikata

Visų pirma, įtrūkus ekrano stiklui, rizikuojate susižeisti, o į žaizdą ant piršto gali patekti mikroskopinių fragmentų, kuriuos sunku pašalinti. Tokiu atveju yra didelė tikimybė, kad įpjovimas ilgai gis, o tai gali sukelti pūliavimą. Įtrūkimai ant sudužusio stiklo taip pat kenkia akims, nes skaitant iš tokio telefono ekrano padidėja akių apkrova, todėl jos pavargsta ir akys tinsta.

Gali nebeveikti

Išmanusis telefonas su sudužusiu ekranu gali sugesti bet kada, galbūt pačiu netinkamiausiu jums metu. Pavyzdžiui, galite likti be ryšio ne mieste, kur nėra kito telefono ar kompiuterio. Galite nespėti laiku atsiliepti į svarbų darbo skambutį. Tokių situacijų yra daugybė.

Dulkės ir drėgmė

Net jei po smūgio akumuliatorius ir procesorius išliks nepažeisti, pro įtrūkimus ekrane į korpusą pradės skverbtis vanduo ir dulkės. Deja, daugelis naudotojų žino, kad drėgmės telefonai “nemėgsta”. Dulkės taip pat pavojingos – jei jų susikaupia daug, jos gali negrįžtamai sugadinti įtaisą.

Išeiti iš AMP versijos