Butai / Namai

Kodėl verta rinktis diena-naktis roletus?

Šiandien, kaip niekada anksčiau, žmonės ėmė vertinti praktiškus ir funkcionalius dalykus. Ypatingai didelius reikalavimus praktiškumui keliame būtent namų buityje naudojamiems daiktams, siekdami išvengti nereikalingų nepatogumų.

Roletai diena naktis – puiki alternatyva užuolaidoms

Roletai diena naktis – tai viena bene geriausių užuolaidų alternatyvų, pranokusi jas savo funkcionalumu, praktiškumu ir minimalistiniu dizainu. Jie puikiai tinka visuose kambariuose nuo miegamojo iki vonios kambario ar sandėliuko. Roletai diena-naktis puikiai gali atstoti dienines ir naktines užuolaidas vienu metu, todėl gali būti naudojami be jokių užuolaidų.

Be to, juos labai nesudėtinga prižiūrėti, jų nereikia nuimti, skalbti. Įprastai pakanka dulkes nusiurbti tiesiog siurbliu, o esant poreikiui išvalyti, pasinaudojus drėgna šluoste ar drėgnomis valymo servetėlėmis. Tuo tarpu užuolaidos pareikalauja žymiai daugiau priežiūros, daugeliui žmonių yra nemenkas galvos skausmas, kuomet visas jas reikia visas nuimti ir išskalbti.

Dar vienas iš šių roletų privalumų – paprastas ir patogus šviesos intensyvumo reguliavimas. Juos galima visiškai pakelti, langą pridengti dalinai arba visiškai uždengti. Šviesos lygis priklauso nuo audinio juostų išdėstymo, kurį taip pat galima reguliuoti pagal individualius poreikius ir aplinkybes. Šviesos lygis taip pat priklauso ir nuo audinio spalvos pasirinkimo. Norint daugiau tamsos, reikėtų rinktis tamsesnį audinį, priešingu atveju rinktis šviesių pastelinių spalvų audinį.

Šviesos srauto reguliavimas naktinių užuolaidų pagalba yra kiek komplikuotas, kadangi norint langą pridengti nuo smalsių akių ar intensyvios saulės, jas visiškai užtraukiame. Dienos metu tai ne visuomet yra patogu, ypatingai tuomet, kai užuolaidų audinys yra tamsaus audinio. Tuo metu kambaryje tampa gana tamsu, o tai nėra labai patogus sprendimas.

Trečias iš privalumų labiausiai vertinamas turinčių naminius gyvūnus. Roletai yra mažiau patrauklūs katėms, kurios mėgsta su užuolaidomis žaisti, laipioti jomis ar jas draskyti.

Šiandien šiuos roletus galima maksimaliai pritaikyti prie namų kuriamo interjero. Galima rinktis spalvas ne tik audinių, bet ir mechanizmų – medžio imitacijos, rudą, pilką arba antracito. Tuo tarpu audiniai taip pat gali būti vienspalviai arba raštuoti, skirtingo intensyvumo bei tankumo, geriausiai atliepiantys kiekvienos kambario erdvės poreikius ir dizainą.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: