Kokias džiovintas gėles galima laikyti namuose: priežiūra ir ženklai


Džiovintų gelių puokštė

Gėlių puokštės visada buvo puikus bet kokio interjero papildymas, suteikiantis jam grožio ir gaivumo. Tačiau dažnai kyla neaiškumų, ar jas reikėtų laikyti namuose.

Džiovintos gėlės – tai augalai, perėję specialų džiovinimo procesą, tačiau išlaikę savo formą, spalvą ir grožį. Iš jų galima kurti nuostabias puokštes, žavias girliandas ar net dekoratyvinius elementus namuose.

Džiovintų gėlių priežiūra

Norint užtikrinti jų ilgaamžiškumą, svarbu sudaryti joms tinkamas sąlygas. Nestatykite jų tiesioginiuose saulės spinduliuose arba šalia šilumos šaltinių, nes tai gali lemti jų išblukimą arba pažeidimą. Reguliariai šalindami dulkes nuo džiovintų gėlių paviršiaus minkštomis kempinėlėmis ar šepetėliais, išsaugosite jų patrauklumą.

Kokias gėles geriau rinktis?

Rinkdamiesi džiovinimui, atkreipkite dėmesį į džiovintus vaistinius augalus, tokius kaip levandos, ramunėlės, mėtos. Jos ne tik suteiks jūsų namams natūralios elegancijos, bet ir gali būti naudingos sveikatai.

Džiovintų gėlių grožio išsaugojimas

Siekiant užtikrinti džiovintų gėlių ilgaamžiškumą ir grožį, svarbu vengti perkelti kompoziciją iš vieno kambario į kitą. Laikydami kompoziciją vienoje vietoje, galite išsaugoti subtilią džiovintų gėlių pusiausvyrą ir išvaizdą.

Prietarai ir simbolika

Su džiovintomis gėlėmis ir jų poveikiu energijai bei gerai savijautai susiję įvairūs tikėjimai. Kai kurie žmonės tiki, kad namuose esančios džiovintų gėlių puokštės gali atnešti nesėkmę ir ligas, nes gali sutrikdyti energijos srautą. Tačiau kitas prietarai sako, kad džiovintos gėlės yra persmelktos saulės, žemės ir vandens energijos, todėl yra naudingos pritraukiant turtus.

Išeiti iš AMP versijos