Kokie 3 daiktai padės sukurti jaukumą miegamajame: dizainerių patarimai

Jaukus miegamasis

Miegamajame bet kuris žmogus nori jaustis atsipalaidavęs ir patogiai, todėl dažniausiai perkame natūralių medžiagų patalynę, renkamės patogius čiužinius ir apdailoje vengiame „rėkiančių“ atspalvių. Tačiau to nepakanka, kad kambarys būtų tikrai jaukus.

Kokie trys daiktai padės sukurti jaukumą?

Šviesos šaltiniai

Puikus sprendimas bus gražios dekoratyvinės žvakės. Šiais laikais galite rasti kokybiškų bet kokios formos gaminių. Be pagrindinės šviesos, svarbu pagalvoti ir apie papildomą šviesą. Jei mėgstate leisti laiką lovoje su knyga, įsigykite stilingą šviestuvą arba įspūdingą sieninį šviestuvą.

Naktiniai staleliai

Kai kurie pradėjo atsisakyti šio naudingo klasikinio miegamojo elemento, tačiau tai klaida. Naktinis staliukas gali būti pagamintas labai įdomiai ir išskirtinai, todėl tai gali tapti nuostabia puošmena. Be to, naktinis staliukas yra svarbus vien praktiniu požiūriu.

Kilimas

Kilimai visada padaro interjerą jaukesnį, švelnesnį ir ramesnį. Ypač malonu šaltuoju metų laiku jausti minkštą audinį po kojomis. Geriau rinkitės didelių matmenų kilimus, kad miegamasis atrodytų ne tik jaukiai, bet ir prabangiai.

Išeiti iš mobilios versijos