Kokius norus gali išpildyti Žaliasis medžio drakonas 2024 metais? Būkite pasiruošę iš anksto


Juodojo vandens triušio metai baigiasi, o jo vietą užims Žaliasis medinis drakonas. Daugelyje pasaulio kultūrų žalia spalva simbolizuoja augimą, sveikatą, jaunystę ir energiją. Tikimasi, kad 2024 m. visų laukia malonios permainos gyvenime. Bendrojoje prognozėje teigiama, kad turėtumėte pasiruošti karjeros augimui ir geresnėms gyvenimo sąlygoms.

Meilė ir santykiai

Drakonas nėra iš tų, kurie renkasi nuobodulį ir santūrumą. Jis mėgsta kartais užsidegti, todėl meilė 2024 m. gali būti emocinga ir aistringa. Tai ypač aktualu tiems, kurie vis dar ieško savo antrosios pusės. Savo gyvenime dažnai sutiksite žmonių, su kuriais norėsite įdomesnių santykių. Jei dar neketinate susituokti, tiesiog mėgaukitės laisve. Tačiau Drakonas prašo, kad su savo išrinktaisiais išliktumėte sąžiningi. Neturėtumėte užmegzti slaptų romanų.

Tiems, kurie jau yra poroje ar net sukūrė šeimą, metai žada būti ramūs. Be ryškių emocijų, Drakonas taip pat labai mėgsta šeimos šilumą. Jis visais įmanomais būdais saugos jus nuo pagundų ar konfliktų.

Turtai

Žalia taip pat yra pinigų spalva. Todėl 2024-ieji bus galimybių metai. Galite gerokai pagerinti savo finansinę padėtį. Jums gali būti pasiūlytas paaukštinimas. Tai ypač aktualu tiems, kurie jau daug metų dirba toje pačioje įmonėje ir nenori jos palikti. Sėkmė laukia ir pradedančiųjų verslininkų. Medinis Drakonas atvers duris, kurios nuves jus prie jūsų auditorijos.

Tačiau abejotinais žaidimais ir apgavystėmis Drakono erzinti neverta. Greitų pinigų jis nemėgsta, nes dažniausiai tai būna kitų apgaudinėjimas. Be to, tokius “išminčius” gali rimtai nubausti ir už bandymą lengvai praturtėti.

Tikimasi, kad 2024 m. visų laukia malonios permainos gyvenime
© Sukūrė „Midjourney“ neuroninis tinklas

Karjera

Fortūna šypsosis tiems, kurie daug dirbo dėl savo profesionalumo. 2024 m. būtina atverti naujas kryptis, išbandyti įvairius metodus. Pakeliui galite sutikti konkurentų, su kuriais teks varžytis dėl pergalės. Būkite pasiruošę, kad teks įdėti ne mažai darbo. Tačiau tai verta padaryti – arba gausite tai, ko norite, arba didžiulę patirtį kitam bandymui.

Medinis Drakonas rodo, kad ateinančiais metais planuoja skatinti iniciatyvius darbuotojus. Nebijokite siūlyti vadovams įdomių variantų, išsakykite savo pastabas ar pageidavimus. Gali būti, kad iš pirmo karto nepavyks, bet tai neliks nepastebėta. Jūsų domėjimasis įmonės plėtra yra tai, ko tikisi bet kuris vadovas.

Išsilavinimas

Išmintingasis 2024 m. simbolis mėgsta mokytis ir pasiūlys jums įsisavinti naujų žinių. Drakonas nekelia ypatingų reikalavimų kažkokioms kryptims. Mokykitės to, kas jums asmeniškai įdomu arba kas bus naudinga darbe. Svarbiausia yra tobulėjimo procesas. Galite nustebti, kai norėsite studijuoti tai, ko anksčiau nesupratote. Tačiau būtent tai ir yra pažanga ir akiratį plečiantis dalykas.

Sveikata

Kaip jau minėta, pagrindinė 2024 m. spalva yra žalia. Laikykitės šios taisyklės ir mityboje. Akcentuokite augalinį maistą. Tai puikūs metai mitybai įtvirtinti ir su jos pagalba pagerinti savo sveikatą bei figūrą. Drakonas mėgsta sportą, nes būtent treniruotės jam padeda išlikti stipriam ir bebaimiam.

Išeiti iš AMP versijos