Koks interneto greitis laikomas normaliu?

Normalus interneto greitis

Kaip ir bet kuriuo kitu klausimu, normalumas yra subjektyvus dalykas. Tai priklauso nuo įvairių veiksnių ir ką su internetu veikiate. Norint suprasti, koks greitis yra normalus, o kuris ne, verta atkreipti dėmesį  į kategorijas, pagal kurias galima skirstyti skirtingus greičius.

Bendraujant internetu

Jei jūsų užduotys internete yra bendravimas su kitais žmonėmis (be vaizdo transliacijos), tai tam pakanka 3-5 Mbit/s greičio. Tai yra, užteks net ir paprasto interneto ryšio.

Norėdami žiūrėti filmus

Jei mėgstate žiūrėti filmus įvairiose svetainėse ir srautinio perdavimo platformose, čia taip pat yra keletas kategorijų. Svarbiausia, kokia raiška norite žiūrėti. Jei tai klasikinis 1080p, tuomet užteks 15-30 Mbit/s, o jei 4K, tuomet prireiks galingesnio ryšio – nuo 30 iki 50 Mbit/s.

Žaidimams

Čia viskas daug sudėtingiau. Jei jūsų žaidimas yra gana paprastas informacijos (į serverį perkeliamo kiekio) požiūriu, pavyzdžiui, Dota ar CS, tada maždaug 10-20 Mbit/s sparta ir stabilus ryšys gali būti laikomas pakankamu. Jei tai didelis žaidimas su atviru pasauliu, destrukcija ir dar daugiau, tuomet reikėtų interneto iki 50 Mbps.

Na, o jei tikrai norite žaisti debesų paslaugose savo kompiuteryje, tada jūsų interneto greitis neturėtų būti mažesnis nei 50 Mbit/s, o geriausia – 100 ir daugiau.


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version