Kuri indaplovės programa gali stipriai sutaupyti? Tai atsilieps ir jūsų piniginei


Indaplovė ir jos naudojimas

sutaupo daug ploviklio ir vandens. Be to, šis prietaisas gali taupyti elektros energiją, ypač jei naudojate specialų indų plovimo režimą, vadinamą ECO.

Ši indaplovės funkcija užprogramuota plauti indus 50-60 laipsnių temperatūroje, o plovimas trunka 3-3,5 valandos. ECO programa naudoja mažiau vandens ir elektros energijos nei kitos programos, todėl ji yra geresnis pasirinkimas taupant pinigus.

ECO programos skalbimo ciklo metu sunaudojama 0,73 kWh. Palyginti su “Automatine” programa, taip sutaupoma apie 523 kWh per metus. Pavyzdžiui, šios energijos užtenka, kad taupiąją elektros lemputę būtų galima maitinti maždaug 28 mėnesius.

Siekiant sumažinti elektros tinklo apkrovą, indaplovę reikėtų įjungti nuo 22 val. vakaro iki 6 val. ryto.

Be to, norėdami sutaupyti, neįjunkite išankstinio skalavimo programos. Vietoj to popieriniais rankšluosčiais nuvalykite maisto likučius nuo indų. Šiuolaikinės indaplovės automatiškai išsijungia po kiekvieno plovimo. Jei turite senesnį modelį, kuris įsijungia į miego režimą, po naudojimo jį išjunkite. Tai taip pat padeda taupyti energiją, kurią sunaudoja indikacinė lemputė.

Išeiti iš AMP versijos