Kuris aukštas yra geresnis: privalumai ir trūkumai gyvenant skirtinguose aukštuose

Kuris aukštas geresnis

Pirkdami ar net tiesiog nuomodamiesi butą dauguma nenori gyventi pirmame aukšte. Šiame straipsnyje mes jums papasakosime, kokie yra skirtingų aukštų privalumai ir trūkumai.

PIRMAS AUKŠTAS

Čia iš karto aišku, kodėl daug kam nepatinka šis aukštas. Rūsyje tiesiai po gyventojais yra drėgmės ir vėsos, todėl gali atsirasti . Jei kanalizacija staiga užsikimš, tada turėsite kvėpuoti šiuo „aromatu“ pirmame aukšte.

Dažni lankytojai – uodai ir tarakonai, o norint jų atsikratyti, reikia geros rūsio priežiūros. Žinoma, yra daug trūkumų, tačiau yra ir privalumų. Jums nereikia aukštai lipti laiptais.

Daugelyje daugiaaukščių namų vandens slėgis viršutiniuose butuose būna mažesnis. Pirmame aukšte – nebus tokios problemos.

Turintiems mažų vaikų patogu gyventi pirmame aukšte – vaiko vežimėlį galima greitai nunešti į lauką.

VIDURINIS AUKŠTAS

Jei paklaustumėte beveik bet kurio žmogaus, kuriame aukšte norėtų gyventi, atsakymas greičiausiai bus toks – 2, 3 ar 4 aukštai.

Šie aukštai patys populiariausi, nes niekas negalės išdaužti langų, jei rūsyje įvyks kanalizacijos , nepasieks.

Nereikia aukštai lipti laiptais. Liftui sugedus net ir pagyvenusiam žmogui nebus sunku grįžti namo.

VIRŠUTINIS AUKŠTAS

Viršutinis aukštas iš pirmo žvilgsnio atrodo idealus variantas. Tačiau daugelis taip nemano. Nors esate labai toli nuo rūsio, o kvapas ir jums nebaisūs, tačiau jei sugenda liftas, tada užlipti į devintą aukštą yra labai problematiška.

Viršutiniuose aukštuose dažniausiai būna šiek tiek šaltesni. Žinoma, tai galioja jeigu daugiabutis nerenovuotas.

Eiti į naują mobilią versiją