Lengviausi būdai atsikratyti maistinių muselių namuose


Maistinės muselės

Maistinės muselės (arba drozofilos) dažnai aptinkamos namuose, ypač vasaros pabaigoje. Jos nėra pavojingos žmogaus sveikatai, tačiau gali būti labai erzinančios.

Kad drozofilos nepatektų į jūsų namus, visus maisto likučius turėtumėte sudėti į uždarus indus arba paslėpti šaldytuve. Musės maitinasi vaisių, daržovių, mėsos ir kitų maisto produktų sultimis.

Šiukšlių konteineriai yra ideali terpė muselėms veistis. Todėl svarbu reguliariai plauti šiukšliadėžes ir laiku išnešti šiukšles.

Muselės į namus gali patekti per plyšius ir skyles. Todėl svarbu uždaryti visus plyšius ir skyles duryse, languose ir kitose vietose.

Yra keletas augalų, kurie atbaido muses. Šie augalai yra pelargonijos, levandos, mėtos ir bazilikai. Šiuos augalus galite auginti balkone ar sode arba jų lapus paskleisti namuose.

Naudokite musių gaudykles arba repelentus

Norėdami pasigaminti musių gaudyklę, paimkite nedidelį plastikinį buteliuką ir į jo dugną įpilkite kompoto arba vaisių sulčių. Taip pat galite įdėti nedidelį gabalėlį arbūzo, meliono, kriaušės ar slyvos. Ant viršaus uždėkite kamštį su skylute. Kai musės įskris į butelį, atsargiai įpilkite į jo vidų vandens, kad musės nuskęstų. Buteliuką išplaukite ir vėl pagaminkite masalą.

Gyvenimo gudrybės su actu ir cukrumi

Virtuvėje pastatykite nedidelį gilų dubenėlį, pripilkite į jį acto ir įberkite šaukštelį paprasto cukraus. Muses privilios cukrus, bet actas jas užmuš.

Paimkite vyno

Jei turite atidarytą butelį rūgštaus vyno, pastatykite jį virtuvėje, ir musės suskris prie vyno ir nuskris į butelį.

Išeiti iš AMP versijos