„LG Electronics“ pristatys didžiausią pasaulyje OLED televizorių

LG nuotrauka

LG Electronics Inc. neseniai paskelbė, kad artėjančioje Berlyno elektronikos parodoje pristatys didžiausią pasaulyje organinių šviesos diodų (OLED) televizorių, nes tikisi išplėsti savo didelių OLED televizorių portfelį ir sustiprinti savo lyderystę aukščiausios kokybės segmente.

LG pristatys net 97 colių OLED televizorių

LG ketina pristatyti 97 colių OLED televizorių iš serijos OLED evo Gallery Edition parodoje IFA 2022, kuri bus atidaryta penktadienį, 2022 m. rugsėjo 2 d., Vokietijos sostinėje Berlyne. Korėjos technologijų kompanija pranešė, kad modelis rinkoje pasirodys ketvirtąjį šių metų ketvirtį. Verta paminėti, kad šis laikotarpis laikomas didžiausiu buitinės elektronikos ir buitinės technikos pirkimo sezonu, nes jam tenka daug švenčių. Dabar LG galės pasiūlyti vartotojams ne tik 42, 48, 55, 65, 77, 83, 88, bet ir 97 colių įstrižainės televizorių, pabrėžia žiniasklaida.

Įsigyti OLED televizoriaus kol kas negalima, nes jo kaina dar nėra žinoma.

“Elektronikos šou skirta padėti pasaulinėms technologijų įmonėms paskatinti vartotojų paklausą, kuri per pandemiją smarkiai sumažėjo. Rusijos karas su Ukraina, siaučianti infliacija ir didelės skolinimosi išlaidos taip pat paaštrino mažėjančios prietaisų ir plataus vartojimo elektronikos paklausos problemą. Televizorių gamintojai lažinasi už pelningesnį segmentą, kuriame paklausa sulėtėjo ne taip pastebimai nei biudžeto kategorijoje“, – rašoma straipsnyje.

Pramonės stebėjimo priemonės „Omdia“ duomenimis, aukščiausios kokybės televizorių segmente, kur įrenginiai prasideda nuo 2500 USD ir daugiau, „Samsung Electronics Co. užėmė 53,6 % rinkos, LG su 21,5 % ir Sony su 17,2 %.

OLED televizorių segmente LG išlaikė tvirtą pirmąją vietą – pirmąjį pusmetį pardavė 1 690 000 vienetų, o tai sudaro apie 62% visų pasaulinių OLED televizorių. „Omdia“ prognozuoja, kad šiais metais OLED televizoriai užims 55% Europos aukščiausios kokybės televizorių rinkos. Tikimasi, kad kitais metais šis skaičius padidės iki 66 proc. Pirmąjį pusmetį OLED televizoriai sudarė 33,2% visų LG televizorių pardavimų.

Exit mobile version