Kita

Maisto prekių parduotuvių darbo laikas per Šv. Velykas 2022 m.

Šiais 2022 metais Šv. Velykos bus balandžio mėn. 17-18 dienomis. Sužinokite, kaip dirbs maisto prekių parduotuvės (Maxima, Lidl, Iki, Rimi ir Norfa), koks parduotuvių darbo laikas ir ar dirbs maisto prekių parduotuvės per Šv. Velykas.

LIDL, MAXIMA, IKI, RIMI ir NORFA darbo laikas 2022 m.

Lidl darbo laikas per Šv. Velykas

Lidl parduotuviu darbo laikas per Velykas

Komentuoja „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė:

„Turime tradiciją, jog per didžiąsias metų šventes „Lidl“ parduotuvės nedirba, tad ir šiemet pirmąją Velykų dieną visos „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Toks sprendimas priimamas jau penktus metus iš eilės, kad visi darbuotojai šventes galėtų praleisti su savo šeimos nariais. Antrąją Velykų dieną visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku.“

Maxima darbo laikas per Šv. Velykas

Maxima parduotuviu darbo laikas per Velykas

Komentuoja Ernesta Dapkienė, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė:

„Mūsų parduotuvių darbuotojai jau trečius metus pirmąją Velykų dieną ilsėsis. Balandžio 17 d., sekmadienį, visoje šalyje „Maximos“ parduotuvės nedirbs. Tuo metu pirmadienį, antrąją Šv. Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai. Pirkėjus kviečiame kuo anksčiau pradėti planuoti šventinius apsipirkimus, kad Šv. Velykoms visi pasiruoštume ir patogiai, ir saugiai, t. y. nesibūriuodami parduotuvėse.“

Norfa darbo laikas per Šv. Velykas

Norfa parduotuviu darbo laikas per Velykas

Komentuoja „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis:

Prekybos tinklas „Norfa“ Velykų sekmadienį nedirbs, šeštadienį dirbs iki 20 val., o pirmadienį – nuo 9 val. „Norfos mažmenos“ vadovybė įsitikinusi, kad yra datų, kurios turėtų būti „neprekybinės”. Jau kelerius metus ne tik per Velykas, bet ir pirmąją Kalėdų, taip pat Naujųjų metų dieną „Norfa“ parduotuvės iš viso nedirbo. Pasak „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininko Dainiaus Dundulio, kai kurie darbo laiko apribojimai yra reikalingi, kad šventės neaplenktų ir prekybos sektoriaus darbuotojų.

Rimi darbo laikas per Šv. Velykas

Rimi parduotuviu darbo laikas per Velykas

Velykų sekmadienį dauguma „Rimi“ parduotuvių nedirbs, o veikiančiųjų darbo laikas sutrumpės – jos pirkėjų lauks nuo 10 iki 18 valandos. Pirmadienį, nuo balandžio 18 d., visos tinklo parduotuvės jau dirbs įprastu režimu. Nors keletą metų iš eilės pirmąją Velykų dieną visos „Rimi“ parduotuvės nedirbo, šiemet nuspręsta dalį jų palikti atviras pirkėjams. „Atlaisvėjus pandemijos apribojimams, daugiau žmonių šventes saugiai leis didesnėje šeimos apsuptyje, tad ir šventinis stalas šiemet bus gausesnis. Per Velykas norime palikti galimybę patogiai įsigyti trūkstamų ingredientų patiekalams ar tiesiog apsipirkti būsimai savaitei. Be to, kai kurie Lietuvos gyventojai Velykas švenčia kitu metu, tad jiems taip pat svarbu turėti galimybių įsigyti reikalingų prekių“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Anot jos, balandžio 16 d., šeštadienį „Rimi“ parduotuvės veiks įprastu grafiku. Velykų sekmadienį, balandžio 17 d., dauguma tinklo parduotuvių bus uždarytos, tačiau dešimtyje didžiausių miestų ir kurortuose pirkėjų lauks 18 veikiančių „Rimi“ parduotuvių. Šios parduotuvės pirkėjų lauks nuo 10 val. iki 18 val.

Vilniuje dirbs 7 „Rimi“ parduotuvės:

 • Pilaitėje, Vydūno g. 4
 • Jeruzalėje, Jeruzalės g. 4
 • Naujojoje Vilnioje, Šiaurės g. 37
 • Užupyje, Zarasų g. 5A
 • Lazdynuose, Architektų g. 19
 • Naujamiestyje, Kedrų g. 4
 • Žirmūnuose, Žirmūnų g. 64

Kaune dirbs 3 parduotuvės:

 • prekybos centre „Savas“, Savanorių pr. 346
 • autobusų stotyje, Vytauto pr. 24
 • Baltijos gatvėje, Baltijos g. 58

Po vieną „Rimi“ parduotuvę taip pat dirbs:

 • Klaipėdoje (PC „Arena“), Taikos g. 64
 • Šiauliuose, Gegužių g. 30
 • Panevėžyje, Klaipėdos g. 82
 • Alytuje, Naujoji g. 7E
 • Mažeikiuose, Žemaitijos g. 38
 • Ukmergėje, Vytauto g. 60
 • Telšiuose, Plungės g. 4
 • Palangoje, Malūno g. 10

Iki darbo laikas per Šv. Velykas

Iki parduotuviu darbo laikas per Velykas

Prekybos tinklas „Iki“ skelbia, kad Velykų sekmadienį „Iki“ parduotuvės nedirbs, antrąją Velykų dieną, pirmadienį, jos dirbs įprastu grafiku.

„Rūpinamės, kad visi mūsų pirkėjai galėtų apsipirkti patogiai, tačiau taip pat mums itin svarbūs ir mūsų tinklo darbuotojai. Per didžiąsias metų šventes norime suteikti jiems galimybę pailsėti ir praleisti laiką su šeima, todėl Velykų sekmadienį mūsų tinklo parduotuvės nedirbs. Pirkėjų patogumui, tiek šeštadienį prieš Velykas, tiek antrąją Velykų dieną parduotuvės dirbs kaip įprasta“, – teigia Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Prieš Velykas pirkėjai raginami kruopščiai planuoti šventinius pirkinius, į prekybos vietas atvykti su pirkinių sąrašu, laikytis atstumo ir naudotis savitarnos kasomis, šventinį apsipirkimą planuoti ne piko metu, kad nesusidarytų spūstys.

„Skatiname gyventojus pasinaudoti lanksčiomis galimybėmis ir apsipirkti rytinėmis arba vakarinėmis valandomis. Norintieji greitai ir patogiai apsipirkti neišeidami iš namų tai padaryti gali internetu, naudodamiesi programėle „LastMile“. Be to, per programėlę užsisakytas prekes atsiimti galima ir specialiame atsiėmimo punkte artimiausioje parduotuvėje arba drive–in langelyje“, – sako V. Budrienė.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button