„Microsoft“ išbando atnaujintą „Edge“ šoninę juostą, kurią galima prisegti prie darbalaukio


Šoninė juosta Edge

„Microsoft“ šiuo metu išbando naują „Edge“ naršyklės funkciją, kuri gali palengvinti kelių užduočių atlikimą sistemoje „Windows 10“ ir „Windows 11“. Remiantis pranešimais, technologijų milžinas eksperimentuoja su atnaujinta „Edge“ šonine juosta, kurią galima prisegti prie darbalaukio, kad vartotojai galėtų pasiekti savo mėgstamas žiniatinklio programas ir įrankius, nereikia perjungti skirtukų.

Ši nauja funkcija sukurta siekiant pagerinti produktyvumą, nes naudotojai gali lengviau pasiekti dažniausiai naudojamas programas ir įrankius, pvz., el. paštą, socialinę žiniasklaidą ir užrašų programas, neišeinant iš dabartinio darbo lango. Šoninę juostą galima keisti, pritaikyti ir individualizuoti pagal vartotojo pageidavimus.

 

„Microsoft Edge“ pastaraisiais metais nuolat tobulino savo funkcijų rinkinį, o šis naujausias papildymas gali būti reikšmingas žingsnis į priekį naršyklės evoliucijoje. Dėl galimybės pataisyti šoninę juostą darbalaukyje, vartotojai galės supaprastinti savo darbo eigą ir padidinti jos efektyvumą.

Verta paminėti, kad ši funkcija vis dar bandoma, todėl plačiajai visuomenei ji dar nepasiekiama. Tačiau, jei bandymas bus sėkmingas testuojant, galime tikėtis, kad artimiausiu metu jis bus pristatytas „Edge“ vartotojams.

Apskritai ši nauja funkcija yra puikus tobulinimas Windows 10 ir 11 versijų vartotojams, kurie naršydami internete pasitiki Edge. Naudojant atnaujintą „Edge“ šoninę juostą, kelių užduočių atlikimas bus lengvesnis ir efektyvesnis, todėl gali padidėti produktyvumas ir geresnė vartotojo patirtis.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos