Apžvalgos ir naujienos

„Microsoft Teams“ leis valdyti skambučius per „Bluetooth“ ausines

„Microsoft Teams“ netrukus turės naują skambučių valdymo funkciją. Tai bus galima padaryti naudojant „Bluetooth“ ausines. Taip galėsite pradėti, sulaikyti arba baigti skambutį.

„Microsoft Teams“ valdymas per belaides ausines

Teams MS

Netrukus „Microsoft Teams“ bus įdiegtos naujos garso funkcijos. Žinome, kad bus įdiegtas specialus muzikos režimas, o dabar sužinojome apie dar vieną naują funkciją, kuri šiuo metu yra ruošiama. Tai susiję su skambučiais ir belaidėmis ausinėmis su „Bluetooth“.

„Microsoft Teams“ bus geriau integruota su belaidėmis „Bluetooth“ ausinėmis, todėl bus galima atsiliepti į skambučius, juos sulaikyti arba nutraukti. Tai bus galima padaryti naudojant šiame rinkinyje esančius mygtukus arba jutiklinius valdiklius.

Remiantis „Microsoft“ informacija, „Teams“ ši funkcija bus įdiegta šių metų kovo mėn. Prieinamumas apibrėžiamas žodžiu „bendrinis“, kuris reiškia, kad viskas, kas nauja, turėtų būti iš karto plačiai prieinama. Sprendimas susijęs su „Windows“ ir „MacOS“ skirta darbalaukio „Messenger“ versija.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button