Kompiuteriai / TV / TelefonaiTelefonai

Mobilieji telefonai kuriuos reikia krauti dažniau, bet mažais kiekiais

Kasdien įkrauname daugybę įrenginių, bet ar tai darome teisingai? Kiek laiko reikia krauti telefonus, kad jie ne tik ilgai tarnautų, bet ir nesusidėvėtų baterijos? Tinkamas išmaniųjų telefonų įkrovimas tebėra viena aktualiausių temų net ir šiandieninėje IT erdvėje, tad pažvelkime į pagrindinius dalykus, kurie padės prailginti įrenginio baterijos veikimo laiką.

Mobilieji telefonai

Kaip krauti mobiliuosius telefonus?

Įkrovimui geriausia naudoti originalius priedus. Tai ne tik maitinimo adapteris, bet ir įkrovimo laidas. Naudojant neoriginalius įkroviklius, mobilieji telefonai gali krautis lėčiau ar greičiau nei tikėtasi arba įrenginys gali visai nesikrauti, o blogiausiu atveju naudojant netinkamą įkroviklį gali sugesti baterija ar pats įrenginys.

Dauguma vartotojų įkrauna savo įrenginį, kai liko mažiau nei 10%, ir palieka jį krautis per naktį. Tačiau tai nėra teisingas būdas, nes mobilieji telefonai daugiausia yra su ličio jonų baterijomis, o toks įkrovimas tik kenkia baterijai. Be to, iškraunant iki 0%, o kartais net bandant įjungti išmanųjį įrenginį su išsikrovusiu akumuliatoriumi, akumuliatorius susidėvės ir pasens. Geriau karts nuo karto įrenginį įkrauti, kad įkrovos lygis būtų nuo 30 iki 80%.

Egzistuoja mitas, ir daugelis vis dar mano, kad greitas ar belaidis įkrovimas labai kenkia akumuliatoriui. Tačiau pagrindinė taisyklė naudojant greitojo ar belaidžio įkrovimo funkciją – naudoti originalų įkroviklį su atitinkama galia, reikalinga šiam įkrovimui. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į įkroviklyje naudojamą greito įkrovimo technologiją – geriausiai, suderinamą su išmaniuoju telefonu.

Labiausiai akumuliatorių pažeidžia šiluma, tiksliau, akumuliatoriaus perkaitimas. Žinoma, mobilieji telefonai ir toliau veiks bet kokiomis sąlygomis, juk juos naudojame net Sacharoje, kur temperatūra pavėsyje dažnai viršija +40 laipsnių. Tačiau karštis gali sutrumpinti baterijos veikimo laiką ir sumažinti telefono veikimą. Todėl geriau nepalikite telefono automobilyje, ypač ant priekinio skydelio, nedėkite jo ant radiatoriaus ir saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

Mobiliuju telefonu krovimas

Mobiliųjų telefonų krovimas: patarimai

Vartotojų įpročiai greitai nesikeičia, bet kažkiek keičiasi, todėl svarbu nepamiršti kelių pagrindinių taisyklių, kurios padės pailginti telefonų tarnavimo laiką:

  1. Kontroliuokite temperatūrą – apsaugokite įrenginį nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių, kad pailgintumėte jo tarnavimo laiką.
  2. Venkite gilaus iškrovimo – dažnas krovimas mažomis porcijomis yra saugiau, o itin kenkia įrenginiui visiškas akumuliatoriaus iškrovimas. Optimalus įkrovimo lygis yra nuo 30% iki 80%.
  3. Naudokite tik originalius įkroviklius ir atkreipkite dėmesį į išmaniojo telefono palaikomą greito įkrovimo technologiją (Qualcomm Quick Charge, Pump Express, VOOC, Super mCharge ir kt.).
  4. Ištraukite įrenginio laidą iš elektros lizdo, kai jis jau yra pakrautas – į elektros lizdą įjungtas telefonas gali būti gaisro šaltinis.

Tai keli patarimai, kad mobilieji telefonai ir jų baterijos veiktų ilgesnį laiką, tačiau atėjus laikui turimą įrenginį galite pakeisti galingesniu RDE.LT internetinėje parduotuvėje. Galite lengvai ir patogiai išsirinkti sau tinkamesnį, kur siūlomi mobilieji telefonai, kurių daugiau nei 700 modelių, taip pat naudingų priedų – belaidžių įkroviklių, įkroviklių ir adapterių bei duomenų kabelių.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button