Nauja tendencija: išmanieji telefonai su išskleidžiamais ekranais rinkoje pasirodys 2024 metais


2024 m. vivo ir tecno išleis išmaniuosius telefonus su pakeliamais ekranais phantom ultimate

2024 metais mūsų laukia visiškai  nauja išmaniųjų telefonų klasė. Kinijos gamintojai „Vivo“ ir „Tecno“ ketina išleisti slankiojančius telefonus su slankiojančiais ekranais – tokio dizaino analogų rinkoje kol kas nėra.

Panašių gaminių jau matėme, bet kol kas tik koncepcijų ir prototipų formatu. Pavyzdžiui, šią vasarą „Techno“ parodė „Phantom Ultimate“ modelį su priekine panele, kuri, paspaudus mygtuką, per porą sekundžių gali padidinti įstrižainę nuo 6,55 colio iki 7,11 colio.

Pats priekinis skydelis yra LTPO AMOLED, kurio skiriamoji geba yra 2296 × 1596 pikselių, o pikselių tankis – 388. Išmanusis telefonas taip pat turi nedidelį mini ekraną – rodo laiką, datą, pranešimus ir akumuliatoriaus įkrovos lygį.

Techninių detalių apie gamybos modelius nėra, tačiau galime manyti, kad Vivo atveju tai bus brangus flagmanas, o Tecno gali išleisti gana prieinamą sprendimą su slankiojančiu ekranu, kuris nekainuos tūkstančių dolerių.

Kol kas dabartinės „Samsung“ kartos sulankstomi – „ Galaxy Z Flip 5“ ir „Galaxy Z Fold 5“  – naudoja plokščius ir tik viena kryptimi sulankstomus ekranus. Tačiau juose yra U formos vyris, dėl kurio aiškiai matomos ekrano klostės.

Išeiti iš AMP versijos