Naujasis „Amazon“ dronas pristatys prekes net lyjant lietui

Dronas su kamera

„Amazon“ pristatė savo būsimą prekių pristatymo droną, pavadintą MK30. Jo pristatymas numatytas 2024 m. Bendrovė teigia, kad šis modelis bus tylesnis nei jo pirmtakas ir galės skristi lyjant nestipriam lietui. Jis bus saugesnis ir atlaikys aukštesnės temperatūros barjerus.

“Amazon” dronas MK30

Nepaisant ankstesnių nesėkmių, „Amazon“ stengiasi išplėsti savo „Prime Air“ pristatymo paslaugą. Be susirūpinimo dėl saugumo ir privatumo, šalia dronų skrydžio trajektorijos gyvenantys gyventojai pernelyg nerimauja dėl triukšmo.

„Amazon“ teigia, kad MK30 turės patobulintas saugos funkcijas ir pagal užsakymą sukurtus sraigtus, kurie sumažins drono keliamą triukšmą 25%. Naujos kartos prekių pristatymo dronas MK30 skris apie 100 metrų virš žemės. Atlikti autonominius manevrus ir nusileisti, taip pat pristatyti paketus, sveriančius iki 2,25 kg. „Amazon“ apskaičiavimais, droną „griežtai įvertins nacionalinės aviacijos ir kosmoso institucijos, tokios kaip Federalinė aviacijos administracija, kad įrodytų, jog jis saugus ir patikimas“.

Šiuo metu „Prime Air“ prekių pristatymo dronai įveikia apie 14 km atstumą, skrisdami 120 metrų aukštyje. Jų greitis siekia iki 80 km per valandą. Jais galima gabenti tokio pat svorio siuntinius iki 2 kg. „Amazon“ planuoja pagerinti šį našumą su dronu MK30.

„Amazon“ dar turi nueiti ilgą kelią, kol visiškai pasieks savo tikslą: pristatyti prekes per 30 minučių. Prekės ženklas deda pastangas, kad pagerintų savo „Prime Air“ paslaugas, kurdamas geresnius dronus. MK30 pradės veikti 2024 m.

Exit mobile version