Naujausios žinios: Į Baltarusiją atvyko dar viena Rusijos karių kolona

Rusijos kariai Baltarusijoje dar viena kolona

Rusijos kariai Baltarusijoje dar viena kolona

Į Baltarusiją atvyko dar vienas traukinys su kariais ir ginklais, atsiųstas iš Rusijos. Apie tai sekmadienį, sausio 23 d., pranešė Baltarusijos gynybos ministerija.

Pažymima, kad į Polonkos ir Kozenkų geležinkelio stotį atvyko dar viena technikos kolona. Tiksli atvykstančių vienetų sudėtis nenurodyta. Tikimasi, kad ateityje Rusijos kariškiai dalyvaus Baltarusijos teritorijoje vykstančiose sąjunginės valstybės pajėgų pratybose.

Rusijos kariai Baltarusijoje

Rusijos kariai dalyvaus Baltarusijos pratybose

Anksčiau buvo pranešta, kad Rusijos daugiafunkciniai naikintuvai Su-35 pradėjo skristi į Baltarusiją dalyvauti bendrose pratybose „Union Resolve 2022”.

Sąjungos valstybės reagavimo pajėgų išbandymas vyks dviem etapais. Pirmąjį planuojama baigti iki vasario 9 d. Tai reiškia, kad jungtinė karių grupė bus kuo greičiau perdislokuota ir bus organizuojama svarbių objektų apsauga ir gynyba.

Antrajame etape, vasario 10-20 d., šalys surengs bendras pratybas. Kaip paaiškino Baltarusijos vadovas Aliaksandras Lukašenka, kariuomenė treniruos konfrontacijos su Ukrainos, Lenkijos ir Baltijos šalių pajėgomis scenarijus.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš mobilios versijos