Naujienos

Naujųjų 2022 metų spalva: Namų dekoravimas, aprangos pasirinkimas

Kaip papuošti Kalėdų eglutę ir ką dėvėti Naujųjų metų išvakarėse? Viskas šiame straipsnyje

Artėjant Naujiems 2022 metams svarbu apgalvoti viską: kokius valgius patiekti svečiams, kaip papuošti namus ir eglutę, ką apsirengti Naujųjų metų išvakarėse. Šiame straipsnyje papasakosime, kokias Naujųjų 2022 metų išvakarių spalvas turėtumėte dėvėti ir kokie bus Naujųjų 2022 metų išvakarių simboliai.

Naujieji metai 2022 Tigro metai

Naujieji metai – 2022: koks gyvūnas ir kokios spalvos dominuos?

Norint pasirinkti šventės spalvas, būtina žinoti, koks gyvūnas bus ateinančiais metais pagal kinų horoskopą. Tai bus galingas, drąsus, išmintingas ir greitas gyvūnas – Juodasis (Mėlynasis) vandens tigras. Tai trečiasis Rytų (kinų) kalendoriaus 12 metų ciklo simbolis, kuris siejamas su Jang energija ir medžiu.

 • Mediena – suteikia pasitikėjimo ir stabilumo, padeda siekti savo tikslų.
 • Vanduo – suminkština medį, apgaubia jį švelnumu. Padeda išreikšti individualumą, tobulinti savo gebėjimus ir atskleisti naujus talentus.

Elementai papildo vienas kitą, teigiamai nuteikdami visus Zodiako ženklus. Mėlyna vandens elemento spalva daro įtaką griežtam Tigro charakteriui ir jį sušvelnina. Tačiau šis žvėris netampa meiliu kačiuku, todėl naujaisiais metais turėtumėte būti atidūs.

Tiems, kurie dės maksimalias pastangas, kad pasiektų savo tikslus arba pakeistų savo gyvenimą į gerąją pusę, Tigras kartu su šiais elementais padės įgyvendinti suplanuotą veiklą tiek finansinėje, tiek asmeninėje srityje.

Ateinančių metų valdovas yra užsispyręs ir atkaklus, jo temperamentas griežtas, o reikalavimai aplinkiniams pernelyg dideli. Naujųjų metų globėjas apdovanos už drąsą, proto aštrumą, ryžtą ir narsą. Šie metai taip pat bus palankūs kurti šeimą.

Spalvos naujiesiems metams

Kokiomis spalvomis puošti namus Naujųjų metų išvakarėse – 2022 m.?

Pagrindiniam Naujųjų metų išvakarių simboliui visada skiriamas ypatingas dėmesys. Įmantrus kambario papuošimas sukuria šventinę atmosferą namuose ir nukelia į stebuklingą pasaką.

Kokiomis spalvomis tinka puošti eglutę Naujųjų metų išvakarėse?

Jei nesirinksite spalvų schemos ir ant eglutės tiesiog pakabinsite visas namuose esančias kalėdines dekoracijas, kaip daugelis daro, eglutė taps šiek tiek per daug įmantri. Atminkite, kad ateinantys metai, globojami Tigro, atitinka nuosaikumą ir karališką santūrumą. Pažiūrėkime, kokios spalvos geriausiai tinka puošti eglutę Naujųjų 2022 metų proga.

Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad Tigras nemėgsta ryškių, provokuojančių spalvų, įskaitant klasikinę raudoną, bet mėgsta sidabro ir aukso spalvas. Naujųjų metų išvakarėse kambariui ir eglutei papuošti verta pasirinkti dvi ar tris harmoningas spalvas. Pavyzdžiui, Mėlynojo vandens tigro metams švęsti labiausiai tinka žalios, auksinės ir šampano arba sidabrinės, mėlynos ir mėlynos spalvos atspalviai.

Geltonos, rudos ir smėlio spalvos derinys atrodys elegantiškai. Turkio, dramblio kaulo ir pilkos spalvos derinys simbolizuoja ramybę ir švelnumą. Baltos, sidabrinės ir mėlynos spalvos – santūri dekoravimo klasika.

Pagrindinės taisyklės renkantis atspalvius – derinti to paties gylio ir intensyvumo spalvas. Pastelinių spalvų nereikia skiesti sodriomis spalvomis ir atvirkščiai. Tačiau svarbiausia ruošiantis Naujiesiems – 2022 metams yra ne tiek tai, kokias spalvas pasirinkti, kiek teigiamas kūrybiškumo ir individualumo pasireiškimas.

Kokios spalvos netinkamos Naujųjų metų išvakarėse 2022 m.?

Tikima, kad tam tikros spalvos šventė atneš sėkmę ateinančiais metais. Tačiau kai kurios spalvos taip pat gali atstumti Tigrą. Kaip jau minėjome, metų globėjas nemėgsta pasipūtimo.

Įvaizdis, net jei jis brangus, neturėtų būti perkrautas papuošalais ir įvairiais apdarais. Tačiau spalvų paletė labai plati, todėl nėra problemų išsirinkti spalvą savo aprangai. Tačiau prieš tai turėtumėte žinoti, kokios spalvos drabužių tikrai neturėtumėte dėvėti per Naujuosius 2022 metus:

 • Apranga agresyvios raudonos spalvos – tokią aprangą Tigras greičiau norėtų praryti, nei atnešti jam sėkmę;
 • Ryškios oranžinės spalvos, primenančios ugnį, neabejotinai atbaidys ir išgąsdins plėšrūną. Taip pat venkite geltonų, rožinių ir salotinių atspalvių;
 • Animalistiniai raštai – nedėvėkite drabužių su leopardo, gyvatės, zebro raštais, kitais įvairiaspalviais raštais, plunksnomis.
 • Ekstravagantiška, provokuojanti apranga, gausybė papuošalų – toks įvaizdis tikrai nepatiks griežtam plėšrūnui.

Tigras 2022 pagal kinu horoskopa

Kokias spalvas dėvėti Naujųjų metų išvakarėse?

Žmogaus šventinė nuotaika priklauso ne tik nuo jį supančių dekoracijų, bet ir nuo to, kaip jis pats atrodo. Kad atostogų metu jaustumėtės patogiai ir užtikrintai, turėtume iš anksto pagalvoti apie įvaizdį.

Tigrui patinka ramybė, taika, išminties demonstravimas, natūralumas. O suknelės stilius gali būti bet koks, jį galite pasirinkti pačios, priklausomai nuo to, kas geriausiai tiks jūsų figūrai. Geriau rinktis natūralius audinius.

Šiais metais rekomenduojama rinktis pastelinių spalvų šventinį įvaizdį, aukso ir sidabro spalvos taip pat yra sveikintinos. Apžvelkime pagrindines spalvas ir atspalvius, kurie tiks Tigro metams:

 • Mėlyni atspalviai – karališkoji mėlyna yra rafinuotumo ir elegancijos simbolis;
 • Turkio, smaragdo, smaragdo, tamsiai mėlyna – puikiai tinka pasitinkant Vandens mėlynojo tigro metus;
 • Pilka – ji pabrėžia įvaizdžio gilumą ir kilnumą; švytintys pilki audiniai puikiai tinka vakarėliui;
 • Sidabras, auksas – tokias spalvas rinksis tie, kurie nori pritraukti finansinę gerovę, turtus ir sėkmę. Rinkdamiesi šių spalvų drabužius, atsargiai rinkitės aksesuarus, kad neperkrautumėte įvaizdžio;
 • Žalios spalvos atspalviai simbolizuoja pasitikėjimą, ramybę;
 • Juoda – nesenstanti klasika, pabrėžianti gerą skonį. Juodą audinį galima puošti plonais aukso ar sidabro siūlais;
 • Balta (grietinėlės, pieno atspalviai) – simbolizuoja gyvenimo atsinaujinimą, naujos kelio dalies pradžią;

Geras pasirinkimas būtų trumpa arba ilga vieno iš minėtų atspalvių suknelė su nėriniais. Galite rinktis:

 • Lakoniška juoda nėriniuota suknelė;
 • Juodi nėriniai ant vienspalvio audinio;
 • Vienspalvis įvaizdis, kuriame derinami panašūs arba vienodi audiniai ir nėriniai.

Sukurti spalvingą, įsimintiną ir įspūdingą Naujųjų metų išvakarių įvaizdį galima ne tik pasipuošus puošnia suknele. Puiki alternatyva – minėtų priimtinų spalvų kombinezonas arba stilingas kostiumas.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Prenumeruokite naujienas Google News platformoje

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT straipsnių ir naujienų autorius el. p. redakcija@kaipkada.lt tel. +370 695 72614

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: