Nedelsdami išmeskite: kokie indai pavojingi sveikatai

Indai kurie pavojingi mūsų sveikatai

Indai gali būti labai pavojingi sveikatai. Renkantis naują gaminį labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Atminkite, kad gražūs indai ne visada yra saugūs.

Daugelis jau puikiai išmoko, kad vienkartiniai indai laikomi kenksmingais. Ir tai tiesa, nes plastikiniai indai gali labai pakenkti jūsų sveikatai, ypač jei juos naudosite nepaisydami specialistų rekomendacijų.

Kokie indai žalingiausi – ką svarbu žinoti

Mitybos specialistai įvardijo tris pavojingų indų tipus:

 

Specialistai rekomenduoja vadovautis patarimais ir atsikratyti indų, kurie gali būti pavojingi sveikatai. Melamino ir aliuminio indai taip pat laikomi kenksmingais.

Keraminiai indai yra vieni saugiausių

Saugiausi indai, anot specialistų, yra keramikiniai indai, kitaip tariant, iš molio derinio su organiniais mineralais. Jame nėra apnašų, o esant aukštai temperatūrai tokie indai neišskiria kenksmingų medžiagų.

Rinkdamiesi keraminius indus pirmenybę teikite tiems, kurie ne tokie ryškūs ir nedažyti, nes dažuose gali būti nuodingų junginių.

Taip pat specialistai ragina naudoti ketaus indus, nes tokie indai yra pagaminti iš geležies rūdos ir anglies. Jie taip pat nekenkia sveikatai.

Exit mobile version