Neįtikėtina! Geriausia įmanoma „Porsche Panamera 2024“ versija gavo auksu dengtą kėbulą


Porsche Panamera 2024

” turi programą “Sonderwunsch“, išvertus iš vokiečių kalbos reiškia “ypatingas pageidavimas“. Pagal šią programą “Porsche Exclusive Manufaktur” padalinys kuria nestandartines automobilių versijas – kliento pageidavimu arba bendrovės prašymu. Naujojo “Porsche Panamera 2024” atveju užsakymas buvo gautas iš pačios “Porsche”.

Porsche Panamera 2024 auksu dengtas kėbulas
Porsche Panamera 2024 auksu dengtas kėbulas

Taip atrodo brangiausias “Porsche Panamera 2024”. Nuo įprastų trečiosios kartos “Panamera” versijų ji skiriasi ypatinga spalva: pagrindinė spalva Leblon Violet Metallic (violetinė su kaštoniniais akcentais) apatinėje kėbulo dalyje derinama su juoda.

Šias spalvas skiria “Avium Metallic” linija, tuo pačiu atspalviu nudažyti stiklo rėmai ir 21 colio ratlankiai. Spoileriai ir durų slenksčiai nudažyti juodai. Išskirtinumo suteikia į dažus įmaišyti tikro aukso grūdeliai.

Porsche nepaskelbė “Panamera Turbo Sonderwunsch” interjero nuotraukų dėl vienos paprastos priežasties – jo darbai dar nebaigti. Kaina dar nepaskelbta, tačiau atsižvelgiant į tai, kad naudojamas tikras auksas, automobilio kaina bus tikrai ne maža.

Išeiti iš AMP versijos