Pastaraisiais metais dėl koronaviruso pandemijos ir technologinės pažangos daugelį dalykų perkame internetu. Tai patogu, praktiška, o kartais net ekonomiškiau nei apsipirkimas įprastose parduotuvėse.
Tačiau yra dalykų, kurių nereikėtų pirkti internetu, nes dažniausiai dėl to prarandami pinigai ir patiriama daug nusivylimo.
Kai kuriuos daiktus prieš pirkdami tikrai turėtumėte pasimatuoti, patikrinti jų kokybę, pajusti furnitūrą ir pamatyti siūlių tvirtumą.
Kokių daiktų nepirkti internetu?
Batai
Kiekviena moteris savo spintoje turi kelias poras batų, įsigytų internetu. Dažniausiai šie batai tinka trumpai išvykai ar fotosesijai.
Galite kruopščiai išmatuoti vidpadžio ilgį ir apskaičiuoti visus kitus parametrus, tačiau tai negarantuoja, kad nauji batai ar bateliai jums tiks.
Tik tinkamai pritaikę batus sužinosite, ar jie tiks, ar ne. Matuotis batus labai sunku ir dažnai tai nepavyksta.
O per dideli, netinkamai prigludę ar netinkamai prigludę batai bus pinigų švaistymas.
Apatinis trikotažas ir maudymosi kostiumėliai
Pirkite šiuos daiktus tik iš patikimų gamintojų. Net ir šioje situacijoje pasitaiko pertraukų. Šių prekių negalima grąžinti ir dažnai jų negalima pakeisti.
Kiekviena liemenėlė turi savo kaušelį, todėl tai, kaip ji atrodo nuotraukoje, visiškai neatspindi, kaip ji sėdės ant kūno.
Apatinius drabužius ar maudymosi kostiumėlius galima dovanoti arba parduoti, tačiau dažniausiai šie nelaimingi pirkiniai atsidurs spintose ir primins, kad internetu pirkti reikia atsargiai.
Kepurės ir galvos apdangalai
Galite išmatuoti galvos apimtį ir nusipirkti tinkamą skrybėlę, kepurę, beretę. Tačiau 9 iš 10 atvejų kepurė netilps ant galvos taip, kaip atrodo paveikslėlyje.
Yra individualūs galvos parametrai ir skirtingos reakcijos į kepurės medžiagą. Lengviausia susidoroti su paprastu įbrėžimu. Skrybėles reikėtų pasimatuoti asmeniškai.
Diržai ir pirštinės
Diržai būna įvairių stilių ir pritaikymo; jie gali būti skirti juosmeniui arba klubams, džinsams arba sijonui.
Iš skirtingų medžiagų pagamintos pirštinės gali skirtingai priglusti prie rankų. Net ir idealiai suderintas S dydis gali visiškai neatitikti jūsų rankos dydžio.
Vakariniai ir vestuviniai drabužiai
Apie vakarinių suknelių pirkimą internetu sukurta šimtai memų. Dažnai tai nėra pigūs drabužiai, kurie labai skiriasi nuo tų, kuriuos gaunate siuntiniu. Be to, nėra jokios garantijos, kad gausite suknelę, kuri puikiai atrodo nuotraukoje.
Tokie drabužiai yra brangūs, o pinigus grąžinti sunku. Todėl verta atidžiai pasirinkti pagal savo figūrą ir parametrus. Tai galite padaryti tik matavimosi kambaryje arba specializuotuose salonuose, kuriuose teikiamos matavimosi paslaugos.
Kvepalai ir kosmetika
Didesnė tikimybė, kad kvepalai ir makiažas bus netinkami. Kvepalai ant kūno ir lūpų dažai ant lūpų gali būti visiškai skirtingo kvapo.
Šešėliai gali puikiai atrodyti nuotraukoje, tačiau ant odos jie gali būti tik neryškūs.
Jei galite, naudokite mažus pavyzdžius. Arba pirkite makiažą tik parduotuvėje, kurioje galite užuosti jo kvapą, tepti jį ant odos ir paragauti.
Net jei perkate patikimą prekės ženklą, yra pavojus, kad internete įsigysite klastotę.
Taip pat skaitykite: