Grožis / Stilius

„Nike“ pristatė sportbačius, kurie išardomi į tris dalis, kad būtų optimaliai perdirbami

„Nike“ pristatė naują sportbačių seriją „ISPA Link“, kurios pagrindinis privalumas – didžiausias dėmesys perdirbimui. Kaip aiškina bendrovė, jie nori sukurti naują avalynės gamintojų filosofiją, pagal kurią visas gaminys pagal nutylėjimą būtų daugkartinio naudojimo. Tai reiškia, kad nudėvėję savo sportinius batelius jų neišmesite, o po tam tikro laiko tiesiog atiduosite juos perdirbti ir gausite nuolaidą naujai porai įsigyti.

Nike sportiniai bateliai
Nike sportiniai bateliai

Naujieji „Nike“ „ISPA Link“ sportiniai bateliai

Ši koncepcija pagrįsta klijų ir kitų tvirtinimo detalių atsisakymu, nes batus su klijuotomis siūlėmis labai sunku išardyti. Be to, naujosiose sportiniuose bateliuose nenaudojamos siūlės, metalinės kilpos ir kiti antriniai elementai. Iš tikrųjų tai trys monolitinės dalys, kurios yra įdėtos viena į kitą ir pritvirtintos įprastais raišteliais.

Kaip paaiškino „Nike“, batų surinkimas tik iš trijų dalių gerokai pagreitina ir atpigina gamybos procesą, taip pat padeda juos perdirbti. Kiekviena dalis yra pagaminta tik iš atskiros medžiagos, todėl ją lengviau perdirbti. Gamintojas žada, kad ši naujovė neturės įtakos batų eksploatacinėms savybėms. „ISPA Link“ bus pradėta pardavinėti šių metų birželį.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button