“OPPO Find X7” serijoje bus įdiegtas palydovinis ryšys


Oppo Find X7 telefonas

Lapkričio 10 d. “Weibo” tinklaraštyje pranešta, kad naujos kartos flagmanas, OPPO Find X7 palaikys palydovinį ryšį. OPPO taip pat paskelbė šį pranešimą oficialioje bendrovės “WeChat” svetainėje.

“OPPO Find X7” bus integruotas palydovinis ryšys

Sekdama “Huawei”, kuri įdiegė vidinį palydovinį ryšį savo “Mate 50” ir “Mate 60” serijose, pėdomis, OPPO siekia prisijungti prie šio klubo su “Find X7” serija.

Palydovinis ryšys – tai ryšio procesas, kai išmanusis telefonas bendrauja per palydovą, užuot naudojęsis mobiliuoju ryšiu. Tai inžinerinis išmaniojo telefono stebuklas, nes jis sugeba prisijungti prie artimiausio orbitoje skriejančio palydovo nenaudodamas palydovinių telefonų radijo antenų.

Palydovinio ryšio integravimas leidžia išmaniesiems telefonams užmegzti ryšį net ekstremaliose situacijose, kai nėra mobiliojo ryšio tinklų, ir taip užtikrinti ryšį bei galimus gelbėjimo darbus.

Kinijos išmaniųjų telefonų milžinai, įskaitant OPPO, “Huawei”, “Xiaomi”, “Vivo” ir “Honor” bendradarbiauja su “China Telecom” ir skatina “tiesioginio mobiliojo ryšio su palydovu” technologiją. Jos tikslas – suteikti naudotojams patikimus ryšio kanalus sudėtingose situacijose.

OPPO sukurta ši technologija rodo ateitį, kai išmanieji galės sklandžiai prisijungti prie išorinio pasaulio net ir tada, kai įprasti tinklai bus nepasiekiami.

Nors šia funkcija nesinaudosite dažnai ir galbūt jos neįvertinsite taip, kaip įprastų dizaino ar apdorojimo patobulinimų, tai taps ta funkcija, kurios norėsite savo išmaniajame telefone, kai jos prireiks.

Išeiti iš AMP versijos