Naujienos

Pasaulis masiškai atšaukia Rusijos žvaigždžių koncertus

Daugelis pasaulio šalių pradėjo atšaukti Rusijos atlikėjų koncertus. Pirma, šalies agresorės atstovai nėra pageidaujami Izraelyje, JAV ir kitose šalyse. Antra, dabar šiems menininkams bus per sunku koncertuoti ir kitose šalyse.

Atšaukiami Rusijos žvaigždžių koncertai

Populiarios Rusijos popžvaigždės dabar turės sumažinti savo apetitą ir pradėti taupyti. Be to, jie turės atsisakyti ir brangių prekių ženklų. Jų koncertai buvo atšaukiami vienas po kito. Milijonus praras ne tik atlikėjai, bet ir pramoginių renginių organizatoriai.

2022 m. gegužę Grigorijus Lepsas vyko į Izraelį. Tačiau jis ten nebebuvo laukiamas, todėl du koncertai buvo atšaukti.

Izraelis taip pat nenori matyti grupės „Zvery“. Jų koncertai jau du kartus buvo atidėti, tačiau panašu, kad jie paprasčiausiai neįvyks.

Alexanderio Rosenbaumo koncertai atšaukti. 2022 m. birželio mėn. buvo numatyta jo kelionė po Izraelį.

Jie taip pat nenori pamatyti Maskvos virtuozų orkestro koncerto su Vladimiru Spivakovu. Pažymima, kad gegužės viduryje šiomis datomis koncertų nebus.

Toks pat likimas ištiko ir Kristiną Orbakaitę. Atšaukti visi penki gegužės mėnesį Izraelyje vyksiantys atlikėjo koncertai.

Garsus stand-up komikas Nurlanas Saburovas prastai pasirodė JAV, kur visuose savo turo miestuose susidūrė su priešišku žiūrovų nusiteikimu. Po skandalų JAV, jo koncertai daugelyje šalių buvo atšaukti.

Vokietijoje buvo atšauktas grupės „Lyube“ ir Nikolajaus Rastorgujevo koncertas. Vasario pabaigoje bilietai buvo išparduoti, tačiau organizatorė agentūra „Evennta“ pranešė atšaukianti visus 10 koncertų Vokietijoje.

Dainininkei Valerijai buvo atsisakyta surengti pasirodymą Dubajuje, kuris buvo numatytas kaip Drezdeno operos pokylio dalis. Jai, Svetlanai Zacharovai ir Vadimui Repinui paprasčiausiai nebuvo leista pasirodyti.

Barselonoje nebuvo priimta serbų grupė „The No Smoking Orchestra“, o visa priežastis – grupės gitaristas Emiras Kusturica. Tiesa ta, kad režisierius ir muzikantas Kusturica laikosi griežtai prorusiškų pažiūrų ir keistai myli Putiną.

50-metė operos dainininkė Anna Netrebko dabar nepageidaujama – nei Europoje, nei JAV. Visi jos koncertai buvo atšaukti, ir nė vienas pasaulio teatras nenori jos samdyti.

Pavyzdžiui, šoumenas ir dainininkas Sergejus Lazarevas prisipažino, kad patiria didžiulių nuostolių. Pirmiausia jį ištiko koronaviruso pandemija, o dabar – karas. Pusė jo komandos narių negalėjo išskristi į Rusiją, o iš užsienio užsakytas dekoracijas ir kostiumus naujiems spektakliams teko pamiršti. Visus renginius teko atidėti ir sumokėti netesybas.

Filipas Kirkorovas neseniai skundėsi Rusijos žiniasklaidai dėl panašių problemų. Jis teigė, kad galėtų koncertuoti tik Rusijos Federacijoje, o tai reiškia, kad nemirtų iš bado.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button