Pasirodo, daugelis žmonių netinkamai naudoja skalbimo kapsules

Skalbimo kapsulės

Daugelis žmonių renkasi skalbimo kapsules, kurios gali labai palengvinti gyvenimą. Tačiau ne visi žino, kaip tinkamai naudoti tokią buitinę chemiją. Siūlome pasidomėti, į ką atkreipti dėmesį.

Skalbimo kapsulės

Kapsulėse yra koncentruotas skalbimo gelis, dėmių valiklis ir baliklis, kuriame taip pat gali būti nešvarumus šalinančių  junginių. Kai kurie gamintojai į kapsules taip pat prideda audinių kondicionierių arba vandens minkštiklių. Tačiau bet kuri kapsulė pradeda veikti tik tada, kai apvalkalas visiškai ištirpsta.

Kapsulės gali būti 2:1 arba 3:1. Pirmuoju atveju į ją įeina ploviklis ir dėmių valiklis, o antruoju atveju prisideda kondicionierius.

Plaunant kapsulėmis vandens temperatūra neturi būti žemesnė nei 30 laipsnių. Kapsulės metamos tiesiai į būgną. Taip pat neimkite kapsulių šlapiomis rankomis, kitaip jos plyš.

Kai kuriais atvejais kapsulė netirpsta. Taip yra dėl to, kad skalbinių kiekis buvo mažesnis už rekomenduojamą kiekį. Taip kartais atsitinka ir dėl žemos temperatūros. Tokiais atvejais galite paleisti papildomą skalavimo režimą.

Kapsulių trūkumas yra tas, kad su jomis negalima plauti rankomis ir mirkyti. Taip pat jos netinka skalbti nedideliam kiekiui skalbinių arba skalbti žemoje temperatūroje.

Exit mobile version