Pasiruošimas 2023 metų Velykoms: kaip marginti kiaušinius su įdomiais raštais


Kiaušinių marginimas įdomiais raštais

Artėja Velykos – viena svarbiausių krikščionių švenčių. Viena iš labiausiai paplitusių tradicijų yra velykinių kiaušinių dažymas arba kitaip – marginimas. Yra paprastų ir nebrangių būdų, kaip padaryti juos gražius ir neįprastus. Vienas iš įdomiausių kiaušinių dažymo būdų – įvairūs augalų raštai ant kiaušinių lukšto.

Kiaušinių marginimas su įdomiais raštais

Tam naudojami įvairūs augalai, jų lapai, maistiniai dažai ir kitos priemonės.

Pritvirtinę lapelį, žiedą ar kitus raštus ant kiaušinio, turite atsargiai įdėti jį į kaproną, pėdkelnę arba marlę. Kad lapas nenukristų, kapronas turi būti tvirtai pritvirtintas elastine juostele ar siūlu.

Įdėkite kiaušinius į indą su maistiniais dažais ir palaikykite nurodytą laiką. Dar galite naudoti svogūnų lukštų sultinį, kuriame reikia virti kiaušinius. Tada išimkite, atvėsinkite šaltame vandenyje. Nuimkite kaproną ir nuplaukite vandeniu. Tada galite patepti augaliniu aliejumi, kad suteiktumėte blizgesio kiaušiniams.

Keletas receptų, kaip marginti (dažyti) kiaušinius:


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos