Pastebės tik patys akyliausi – “Facebook” pakeitė logotipą


Vykdant pirmąjį pertvarkymo etapą, “” pakeitė savo logotipą. Naujajam dizainui būdingas tamsesnis mėlynos spalvos atspalvis ir nedideli prekės ženklo raidės “f” dizaino pakeitimai. Štai kaip “” savo tinklaraščio įraše paaiškino pakeitimų būtinybę:

Mūsų tikslas buvo sukurti atnaujintą “Facebook” logotipo dizainą, kuris būtų drąsesnis, energingesnis ir nepavaldus laikui. Kiekvienas iš išskirtinių naujų patobulinimų suteikia daugiau harmonijos bendram dizainui, kuris yra pagrindinis programėlės asmenybės elementas. Tai pasiekėme pasitelkdami įtaigesnę pagrindinės “Facebook” mėlynos spalvos išraišką, kuri tapo vizualiai prieinamesnė visoje programėlėje ir suteikia stipresnį kontrastą, kad išryškėtų raidė “f”.”

Naujas Facebook logotipas
Naujas Facebook logotipas

Be to, pasikeitė ir socialinio tinklo žodinis logotipas. Tam “Meta” panaudojo savo sukurtą “Facebook Sans” šriftą. Šių pakeitimų tikslas – sukurti nuoseklumą ir pabandyti pagerinti bendrą platformos skaitomumą:

“Panašiai kaip ir logotipo simbolio pakeitimai, šie patobulinimai leido mums remtis mūsų tapatybės paveldu, sukuriant stipresnį ryšį tarp to, kaip teksto ženklas dera su likusiu šriftu.”

Bendrovė taip pat eksperimentuoja su atnaujintu animuotų emoji stiliumi naudotojų reakcijose. Dizaineriai siekia, kad piktogramos būtų talpesnės ir išraiškingesnės, kad perteiktų daugiau emocijų. Ateityje “Meta” žada ir toliau atnaujinti savo socialinio tinklo firminį stilių, atlikdama papildomų pakeitimų.

Išeiti iš AMP versijos