Patyrę vairuotojai išvardijo priežastis, kodėl turėtumėte nedelsiant parduoti savo automobilį


Patyrę specialistai įvardijo penkis dažniausiai pasitaikančius požymius, rodančius, kad laikas atsikratyti automobilio.

Pirmoji priežastis

Visų pirma, pasak specialistų, apie automobilio pardavimą reikėtų pagalvoti, jei ant kėbulo dažų paviršiaus pradėjo atsirasti „raudonų ar rudų dėmių“. Kaip rodo praktika, tokiais atvejais vos per šešis mėnesius šios automobilio vietos pasidengia gausiomis rūdimis. Išsaugoti kėbulą galite tik perdažę elementus.

Antroji priežastis

Antroje vietoje – problemos su varikliu. Jei automobilio rida jau viršijo 200 tūkstančių km, o agregatas pradėjo „suvalgyti“ daug daugiau tepalų, tada laikas paruošti automobilį pardavimui. Tokiam varikliui greitai prireiks kapitalinio remonto, o tai – nemažos finansinės išlaidos.

Rūkstantys dūmai iš variklio

Trečioji priežastis

Jei automobilis pateko į avariją ir buvo sugadinta kėbulo geometrija, jį reikėtų kuo greičiau parduoti. Toks automobilis ne tik praranda vertę, bet ir tampa mažiau saugus.

Ketvirtoji priežastis

Kitas daiktas, galintis būti greito pardavimo priežastimi – pavarų dėžė. Apie transmisijos problemas galite sužinoti jeigu išgirsite pašalinius pavarų dėžės garsus, pamatysite alyvos nutekėjimą ir netinkamą transmisijos valdymo bloko veikimą.

Penktoji priežastis

Auto ekspertai taip pat pataria atsikratyti automobilio, jei jis buvo skendęs. Automobiliui įkritus į vandens telkinį, sutrinka įvairių sistemų darbas. Žinoma, tokią mašiną “atgaivinti” nebus lengva.

Išeiti iš AMP versijos