Penkios klaidos plaunant galvą, tai kenkia plaukams


Tinkama plaukų priežiūra

Kartais susimąstome, kodėl po brangaus šampūno, kokybiško kondicionieriaus ir plaukų apsaugos nuo karščio naudojimo mūsų plaukai vis dar atrodo sausi ir nesveiki. Problema gali kilti dėl netinkamo galvos plovimo. Kaip paaiškėjo, yra daromos tam tikros klaidos.

Tinkama priežiūra ir taisyklingos garbanų plovimo technikos laikymasis išgelbės jus nuo nenumatytų išlaidų vizitui pas specialistą. Jums tereikia prisiminti penkis dalykus, kad pasiektumėte gražią plaukų išvaizdą.

Plovimas karštu vandeniu

Karštas vanduo kenkia galvos odai. Specialistų teigimu, aukšta temperatūra kenkia viršutiniam plaukų sluoksniui, todėl jie tampa trapesni ir linkę slinkti. Karštas vanduo taip pat provokuoja pleiskanų atsiradimą, niežulį, odos sausumą. Pabandykite plauti plaukus kambario temperatūros vandeniu.

Plaukų garbanojimas

Jei nenorite, kad jūsų garbanos būtų gražios, nustokite jas sukti ir pabandykite jas suspausti švelniau. Išsiplovę užsimeskite rankšluostį ant galvos, sušlapinkite plaukus per visą ilgį.

Naudojate per daug produktų

Jei manote, kad didelis šampūno kiekis pailgins jūsų plaukų gaivumą, o balzamas padarys jūsų sruogas paklusnesnes ir sveikesnes, klystate. Ši technika išsausins ​​galvos odą. Užtepkite optimalų kiekį, bet galvą išskalaukite 2 kartus.

Kondicionieriaus naudojimas plaukams

Šis produktas skirtas tik ilgiems plaukams drėkinti ir maitinti, jo nereikėtų naudoti trumpiems plaukams. Be to, patepę galvos odą kondicionieriumi ir balzamais, ji greitai taps riebaluota.

Pernelyg dažnas plaukų šukavimas

Dar šlapi plaukai yra labai elastingi, todėl šukuoti juos iš kart po plovimo yra didelė klaida. Susidursite su sausų galiukų ir purių garbanų problema.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos