Penkios raminančios ir gydomosios žolelės, kurias lengva auginti namuose


Kaip žinote, kai kurios žolelės gali jus nuraminti, sumažinti nerimą ar pagerinti miegą. Taip pat tapsite ramesni ir labiau atsipalaidavę. Tokie augalai yra ne tik naudingi, bet ir gražūs. Juos galite auginti tiesiog ant palangės arba šalia namų.

Mėtos

Mėtos padės nustatyti miego režimą, sumažins nerimą ir padės nuo skrandžio negalavimų. Norint užauginti šį augalą, tereikia įpilti sėklų į drėgną žemę. Kad mėtos būtų stiprios ir tvarkingos, periodiškai patrumpinkite ūglių galiukus.

Ramunėlės

Ramunėlės turi gydomųjų savybių, padeda atsipalaiduoti ir greitai užmigti. Jas taip pat galima auginti ant palangės.

Galbūt nepamatysite gražių žiedų, tačiau stiebus ir lapus galite naudoti užpilams ir nuovirams. Auginkite ją gerai apšviestoje ir šiltoje vietoje.

Nuėmę derlių, gerai jį išdžiovinkite ir sudėkite į medžiaginį maišelį, kad galėtumėte ilgai laikyti.

Ramunėlių žiedai

Bazilikas

Bazilikas yra puikaus skonio ir žinomas kaip gerinantis dėmesio koncentraciją, malšinantis nerimą ir suteikiantis jėgų.

Jį labai lengva auginti. Sėklas suberkite į drėgną dirvą ir pabarstykite žemėmis. Uždenkite dangteliu arba maišeliu, kol pasirodys pirmieji daigai.

Raudonėlis

Jei turite virškinamojo trakto problemų, jums reikia šio augalo. Jis taip pat padės įveikti nemigą ir pagerinti koncentraciją, suaktyvins smegenis.

Auginti raudonėlį namuose nėra taip paprasta. Paprasčiausia rudenį rasti raudonėlio krūmą ir jį išrauti. Tada persodinkite šakniastiebio dalį su sveikais pumpurais į vazoną.

Levandos

Levandos pripildys kambarį raminančiu aromatu, o žiedus galima naudoti arbatai ruošti. Ji padės atsipalaiduoti, greičiau užmigti, numalšins spazmus ir galvos skausmus.

Primename, kad kambariniai augalai gali apželdinti jūsų erdvę ir suteikti naudos, tačiau jie taip pat gali būti nepatogumų ir problemų šaltinis.

Išeiti iš AMP versijos