Per pirmąsias 7 valandas „Threads“ (Twitter konkurentas) programą atsisiuntė 10 mln. vartotojų


Liepos 6 d., “Meta” pristatė savo programėlę, kuri turėtų tapti tiesiogine “” konkurente. Ši programėlė vadinasi “”. Praėjus vos 7 valandoms po paleidimo programėlę parsisiuntė ir užsiregistravo 10 mln. naudotojų, ir šis skaičius auga kas valandą.

Markas Zuckerbergas buvo paklaustas, ar “Threads” gali tapti “didesne už “Twitter”. Jo atsakymas buvo teigiamas: “Tam prireiks šiek tiek laiko, bet manau, kad turi atsirasti programėlė, skirta viešiems pokalbiams su daugiau nei milijardu žmonių. Twitter turėjo galimybę tai padaryti, bet nepavyko. Tikiuosi, kad mums tai pavyks.”

Threads programėlė

Pastaruoju metu daugelis naudotojų reiškė nepasitenkinimą “Twitter”. Atsižvelgiant į tai, “Threads” gali tapti itin populiari. Šiuo metu ji prieinama daugiau nei 100 šalių, įskaitant Lietuvą. Ją gali atsisiųsti “iOS” ir “Android” vartotojai.

Šiuo metu “Threads” naudotojai gali prisijungti su savo “Instagram” paskyra ir skelbti 500 ženklų pranešimus su nuorodomis, nuotraukomis ir vaizdo įrašais.

Programėlė taip pat leidžia naudotojams padaryti savo įrašus privačius ir nustatyti, kad į juos galėtų atsakyti tik sekami žmonės arba visi platformos naudotojai.

Išeiti iš AMP versijos