Kompiuteriai / TV / Telefonai

Po dviejų dešimtmečių kompaktiniai diskai vėl pradėjo populiarėti

Yra daug ženklų, kad po vinilinių plokštelių atgimimo prasidėjo kompaktinių plokštelių bumas. Naujausi JAV duomenys rodo, kad pardavimai pirmą kartą per beveik 20 metų išaugo.

Isaugo kompaktiniu disku populiarumas

Vėl pradeda populiarėti CD, DVD ir kiti kompaktiniai diskai

Nors srautinio siuntimo paslaugos šiuo metu yra pagrindinė muzikos gerbėjų visame pasaulyje priemonė, yra daug ženklų, kad fizinė laikmena dar tik atranda savo nišą. Po daugelio metų vinilinės plokštelės dabar sulaukia didelio susidomėjimo, o kultiniai „kompaktiniai diskai“ netrukus gali sulaukti tokio pat likimo.

Naujausia RIAA surinkta informacija rodo, kad kompaktinių diskų pardavimai smarkiai išaugo. To nebuvo jau dvidešimt metų. 2021 m. klientams buvo pristatyta 46,6 mln. kompaktinių diskų, o 2020 m. – gerokai mažiau, tik 31,6 mln. kompaktinių diskų. Pajamos taip pat pastebimai išaugo – daugiau nei 100 mln. dolerių daugiau nei ankstesniais metais.

Žinoma, tai nepalyginama su kompaktinių diskų populiarumo viršūne XXI a. pradžioje, kai vos per vienerius metus pirkėjų rado beveik milijardas kompaktinių diskų.

Pirmą kartą nuo 2004 m. JAV kompaktinių diskų pardavimai išaugo.
Pirmą kartą nuo 2004 m. JAV kompaktinių diskų pardavimai išaugo.

Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button