Išorinių “SanDisk” SSD diskų vartotojai masiškai susidūrė su gedimais. Bendrovė “Western Digital”, kuriai priklauso “SanDisk” prekės ženklas, bandė išspręsti šią problemą atnaujindama programinę įrangą, tačiau problemos išliko.
Su šia problema susidūręs “The Verge” žurnalistas Vieranas Peacockas pažymėjo, kad problemų kyla net neseniai įsigytuose naujuose SSD diskuose. “Western Digital” atsakymai į klausimus apie problemos priežastis ir aplinkybes lieka neaiškūs.
Situacija paaštrėjo tiek, kad populiarios svetainės “PetaPixel” redaktoriai nusprendė nebenaudoti “SanDisk” produktų. Įtarimų sukėlė bendrovės strategija, pagal kurią diskai pradėti pardavinėti su didelėmis nuolaidomis, taip sukeliant naudotojų nepasitikėjimą.
Tai, kad “Western Digital” gamina mažiau diskų nei įprastai, tik dar labiau pablogina anomalią situaciją, susijusią su “SanDisk” SSD diskais.
HDD, SSD, SSHD: kokį kietąjį diską rinktis?
SSD (Solid State Drive) – tai elektroninės atminties įrenginys, kuriame duomenims saugoti naudojama “flash” atmintis. Skirtingai nuo tradicinių standžiųjų diskų (HDD), SSD neturi judančių dalių, todėl juose užtikrinama didesnė skaitymo ir rašymo sparta ir didesnis patikimumas.