Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Priežastys, kodėl net galingas išmanusis telefonas sulėtėja

2 min. skaitymo

Šiuolaikiniuose aukščiausios klasės išmaniuosiuose telefonuose įrengta galinga techninė įranga. Tačiau net gerai žinomų prekės ženklų flagmanai kartais gali sulėtėti. Todėl atidžiau pažvelkime į priežastis, kodėl išmanusis telefonas lėtėja, ir ką galima padaryti.

Daugelis žmonių mano, kad telefono lėtumo priežastis yra silpnas procesorius. Tačiau ši priežastis aktuali tik biudžetiniams prietaisams, nes aukščiausios klasės modeliai negali skųstis aparatine įranga, todėl problemos reikėtų ieškoti kitur.

Energijos taupymo režimas

„Android” prietaisai turi energijos taupymo režimą, kuris turėtų pailginti įtaiso baterijos veikimo laiką. Įjungus šią parinktį automatiškai išjungiamos kai kurios funkcijos. Taip pat sumažėja ekrano atnaujinimo dažnis, o procesorius pradeda veikti visu pajėgumu, todėl atsilieka.

Procesoriaus trikdymas

Šiuolaikiniai mobilieji prietaisai yra šiek tiek prislopinti. Tai reiškia priverstinį išmaniojo telefono našumo mažinimą siekiant sumažinti lusto temperatūrą. Dažniausiai tai pastebima esant didelėms apkrovoms, tačiau gali būti ir kitų priežasčių, pavyzdžiui, ilgai naudojant ekraną su didžiausiu ryškumu.

Aukšta temperatūra kelis kartus sumažina procesoriaus našumą, todėl sulėtėja visi procesai.

Lėtėjantis telefonas

Pilna atmintis

Nuo išmaniojo telefono laisvos atminties prieinamumo ir kiekio priklauso duomenų rašymo ir skaitymo greitis. Užpildžius vidinę atmintį, šis greitis mažėja, todėl svarbu vengti kritinio užpildymo (mažiau nei 20 % laisvos vietos). Priešingu atveju prietaisas pradės lėtėti.

Optimizuokite programas ir operacinę sistemą

Jei jūsų „Android” išmanusis telefonas lėtėja, turite pasirūpinti jo programinės įrangos ir suderinamumo su naudojamomis programomis optimizavimu. Už tai turėtų būti atsakingi operacinės sistemos kūrėjai, kurie su kiekvienu nauju atnaujinimu pateikia pataisymus ir pataisas. Kad sumažintumėte išmaniojo telefono veikimo sutrikimų riziką, turėtumėte reguliariai tikrinti, ar yra jūsų įtaisų operacinės sistemos atnaujinimų, ir laiku juos įdiegti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas / 5. Balsų skaičius:

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Pasidalinkite šiuo straipsniu
Sekti:
Donatas Varnas – KAIPKADA.LT portalo straipsnių autorius, besidomintis naujausiomis technologijomis, žiniatinklio tendencijomis ir dirbtinio intelekto pasauliu. Mano straipsniai padeda skaitytojams suprasti sudėtingas technologines naujoves, atrasti sprendimus ir neatsilikti nuo sparčiai besikeičiančio skaitmeninio pasaulio.
guest
0 Komentarai(ų)
Naujausi
Seniausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus