Pristatytos pirmosios “Samsung Galaxy A55” vizualizacijos: pažvelkime, kaip atrodys naujas “Samsung” biudžetinis telefonas


Bendrovė “” ruošiasi išleisti naują išmanųjį telefoną “Galaxy A55”. Anksčiau prietaisas jau buvo pastebėtas 3C sertifikavimo svetainėje. Šiandien “MySmartPrice” svetainėje paskelbtos pirmosios aukštos kokybės būsimo vidutinio biudžeto išmaniojo telefono “Samsung” vizualizacijos.

Kaip matyti iš atvaizdų, “ A55” gaus trigubą galinę kamerą kartu su LED blykste “Galaxy S23” ir “Galaxy S23+” flagmanų stiliumi.

Samsung Galaxy A55 telefonas

Išmanusis telefonas “Samsung Galaxy A55” turės 6,5 colio plokščią ekraną su labai plonais rėmeliais ir centre esančią priekinę kamerą. Tikimasi, kad ekranas palaikys “Full HD+” raišką ir iki 120 Hz ekrano atnaujinimo dažnį. Kalbant apie dizainą, išmanusis telefonas gaus plokščią metalinį korpuso apvadą.

Įjungimo mygtukas ir garsumo valdikliai bus dešinėje pusėje, o SIM kortelės lizdas bus įrenginio viršuje. Telefono apačioje bus C tipo įkrovimo prievadas ir garsiakalbis. Kalbant apie matmenis, jo matmenys bus maždaug 161,1 x 77,3/77,9 x 8,2 mm.

Anksčiau buvo atskleista, kad “Galaxy A55” turės naują “Exynos 1480” mikroschemų rinkinį su AMD GPU, 25 W laidinį greitąjį įkrovimą ir 50 MP pagrindinę kamerą.

Išeiti iš AMP versijos