Naujienos

Putinas pagrasino NATO branduoliniais ginklais

Rusijos lyderis sakė, kad Aljanso šalys bus įtrauktos į konfliktą prieš savo valią ir jame nebus nugalėtojų. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad jei Ukraina taps NATO nare, likusios aljanso valstybės narės gali būti įtrauktos į karinį konfliktą su viena iš pagrindinių branduolinių galybių – Rusija. Tai V. Putinas pasakė antradienio vakarą, vasario 8 d., po Rusijos ir Prancūzijos derybų surengtoje spaudos konferencijoje, pranešė „Interfax-Ukraina“.

Putinas grasina branduoliniu ginklu

Branduolinis ginklas

„Jei Ukraina bus NATO narė ir kariniu būdu grąžins Krymą, Europos šalys automatiškai bus įtrauktos į karinį konfliktą su Rusija“, – sakė V. Putinas.

Tačiau jis pripažino, kad jungtinės NATO ir Rusijos organizacijos potencialas yra nepalyginamas.

„Suprantame, kad Rusija yra viena iš pirmaujančių branduolinių galybių, o kai kuriais modernybės komponentais net lenkia daugelį. Laimėtojų nebus. Į šį konfliktą būsite įtraukti prieš savo valią“.V. Putinas

 

Primename, kad užvakar Rusijos ir Prancūzijos prezidentai surengė penkias valandas trukusias derybas, per kurias aptarė, kaip išspręsti padėtį Ukrainoje. Po derybų įvyko spaudos konferencija, kurios metu V. Putinas, be kita ko, pasiūlė politinį prieglobstį penktajam Ukrainos prezidentui Petro Porošenkai.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button