Roidmi EVA siurbiantis ir plaunantis robotas išsprendžia varginančius valymo darbus namuose

Populiarus Roidmi Eva robotas siurblys

ROIDMI – garsi „Xiaomi Ecological Chain“ robotų siurblių gamintoja, nuolat tobulinanti savo gaminių išmaniąsias technologijas. Šiuo metu pristato savo naujuosius gaminius, kurie padės namų tvarkymosi klausimais.

Šiuos plaunančius ir siurbiančius robotus galite įsigyti čia: https://bit.ly/3yNLuTj (spauskite ant nuorodos)

Robotas siurblys puikiai išsprendžia nešvarių grindų ir kilimų problemą

Įprasti robotai siurbliai patys neišsivalo, dėl to jų priežiūra reikalauja daug rūpesčio ir laiko.

robotai siurbliai turi universalią bazinę stotį. kas nustatytą laiką (6/10/12 min.) nukeliauja į savo bazinę stotį automatiškai išsivalyti. Tai leidžia išvengti blogo roboto siurblio skleidžiamo kvapo, jame besiveisiančių bakterijų. Taip pat, gera žinia ta, kad taip galite sutaupyti daug savo laiko ir pastangų. Džiugina tai, kad Roidmi EVA robotas išsivalo net keletą kartų valymo proceso metu, o tai garantuoja puikią valymo kokybę.

ROIDMI EVA puikiai surenka dulkes ir nepaskleidžia jų patalpoje

Roidmi EVA robotuose siurbliuose yra pritaikyta naujoviška automatinio dulkių surinkimo funkcija. Baigus valymą, bazinė stotis automatiškai susiurbia dulkių dėžės atliekas į dulkių maišą, visas procesas trunka tik 12 sekundžių. Dulkių maišelio talpa yra 3 l, jame įdiegta antibakterinė ir nuo kvapų apsauganti funkcija, naudotojams tereikia jį pakeisti vieną kartą per maždaug 60 dienų. Ši funkcija ne tik lengvai išsprendžia dulkių dėžės kvapo problemą, bet ir padeda išvengti dažno rankinio dulkių dėžės valymo.

Skirtingai nuo kitų plaunančių ir siurbiančių robotų siurblių, kurie plauna ir siurbia atskirai ir kuriems reikia keisti siurbimo/plovimo antgalius, Roidmi EVA robotai siurbliai gali siurbti ir plauti vienu metu. Tai taupo laiką, elektros energiją, o valymo efektas yra daug geresnis nei siurbimo ar plovimo atskirai.

Kad valymo poveikis būtų geresnis, Roidmi EVA turi bešepetėlinį variklį, kurio siurbimo galia siekia 3200pa, dinaminio greičio valdymo šoninį šepetėlį ir prisitaikantį siurbimo antgalį, kuris lengvai pašalina dulkes iš įvairiausių tarpelių ir sunkiai pasiekiamų vietų. Kad būtų pasiektas geresnis plovimo efektas, plaunant grindis, dvigubas šluostės audinys sukasi ir 12 N stiprumu.

Ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas + išmanumas

Be efektyvios valymo galios, EVA taip pat pasižymi išmaniu valdymu. Jis ne tik turi atminties funkciją, bet ir LDS4.0 lazerinę navigaciją bei tikslų kliūčių išvengimą, todėl gali tinkamai nukreipti robotą siurblį. Tokiu būdu visi namai būna kruopščiai išvalomi, išvengiant baldų apgadinimo.

Roidmi EVA turi 5200 mAh akumuliatorių, kuris padeda atlikti visus valymo veiksmus ir veikia iki 228 min. Kai akumuliatoriaus įkrovos lygis tampa mažesnis nei 15 %, jis automatiškai grįžta į įkrovimo stotį.

Išeiti iš AMP versijos