Rusai bandė „įsilaužti” į „Starlink” sistemas: Pentagonas atskleidė lemtingą Rusijos klaidą

Elonas Muskas ir Starlink

Elonas Muskas ir Starlink

Ilono Musko bendrovė „SpaceX” suvaldė Rusijos kibernetinę ataką prieš „Starlink” sistemą. Tai patvirtino Pentagono elektroninės kovos padalinio direktorius Dave’as Tremperis, kurį cituoja „Breaking Defence”.

Rusai bandė „įsilaužti” į „Starlink” sistemas

Atnaujinus programinę įrangą, „Starlink” veikė puikiai: sistema „atlaikė visus įsilaužimo ir trukdymo bandymus” Ukrainoje.

Tremperis sakė, kad Gynybos ministerijos REB padaliniai turėtų imti pavyzdį iš to, kaip „SpaceX” atrėmė Rusijos atakas.

„REB technologo požiūriu, tai fantastiška. Ir tai, kaip jie tai padarė, verčia ašaroti. Taip, kaip „Starlink” galėjo atnaujinti duomenis, kai atsirasdavo grėsmė, turime sugebėti tai padaryti ir mes. Turime pakeisti savo elektromagnetinę poziciją, kad galėtume labai dinamiškai keisti tai, ką bandome daryti, neprarasdami pajėgumų”, – sakė jis.

„Starlink” – tai JAV bendrovės „SpaceX” projektas, kuriuo siekiama sukurti didelio našumo palydovų platformą, skirtą ryšių palydovams gaminti ir dideliam jų skaičiui į kosmosą paleisti.

Sistema suteikia prieigą prie plačiajuosčio interneto bet kurioje planetos vietoje.

Sistemos „Starlink” buvo pristatytos Ukrainai pirmosiomis Rusijos plataus masto puolimo dienomis. Musko projektas dabar užtikrina stabilų ir nenutrūkstamą greitą interneto ryšį.


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version