Naujienos

Rusija išstojo iš Europos Tarybos „savo noru“

Rusija neketina mokėti metinio mokesčio organizacijai dėl „precedento neturinčio politinio ir sankcijų spaudimo“.
Rusija pasitraukė iš Europos Tarybos. Užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo laiškas buvo įteiktas generalinei sekretorei Marijai Pečinovič-Burič.

Tai antradienį, kovo 15 d., paskelbė Rusijos Valstybės Dūmos vicepremjeras ir Rusijos delegacijos Parlamentinėje Asamblėjoje vadovas Petras Tolstojus.

Europos Taryba Rusija

Rusija pasitraukė iš „Europos Tarybos“

„Rusija pasitraukia iš Europos Tarybos savo noru, tai yra subalansuotas ir apgalvotas sprendimas“, – sakė Tolstojus.

Pasak jo, Rusija neketina mokėti metinio mokesčio organizacijai dėl „precedento neturinčio politinio ir sankcijų spaudimo“.

„Visa atsakomybė už dialogo su Europos Taryba nutraukimą tenka NATO šalims, kurios visą laiką naudojo žmogaus teisių temą savo geopolitiniams interesams ir puolė mūsų šalį“, – pridūrė Tolstojus.

Primename, kad vasario 25 d. Europos Taryba sustabdė Rusijos narystę. Tai įvyko po Rusijos invazijos į Ukrainą. Tada Piotras Tolstojus sakė, kad Europos Taryba „neįmanoma ir nereikalinga be Rusijos, nes joje nebus tiesos“.

Dieną prieš tai buvo pranešta, kad Rusija sustabdė savo darbą Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje. Jos delegacija nedalyvaus būsimuose PACE susitikimuose.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Vienas komentaras

  1. „Savo noru?“ Kas patikės? Išėjo „savo noru“ tada kai išgirdo,kad bus išmesti iš organizacijos.Didžioji pasaulio dalis linki Rusijai Šiaurės Korėjos likimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button