Naujienos

Rusija rengia antrąją plataus masto puolimo bangą Ukrainoje

Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Oleksijus Danilovas pabrėžė, kad rusų kariškiai rengia antrąją plataus masto puolimo bangą ir nepalieka vilčių užimti Kijevą.

Laukiama antroji plataus masto puolimo banga

Tai jis parašė savo „Facebook“ puslapyje.

„Ukrainos kariuomenė garbingai kovoja, ir mūsų pergalės prieš Rusiją kasdien vis labiau artėja, tačiau priešas vis dar yra pavojingas ir ruošiasi antrajai plataus masto puolimo bangai, prie kurios turime artėti kuo geriau pasirengę ir vieningi“, – pažymėjo A. Danilovas.

Jis pažymėjo, kad Kijevo, Charkovo, Mariupolio, Nikolajevo, Černigovo ir Odesos miestai išlieka strategiškai svarbūs.

„Priešas planuoja apsupti svarbiausius miestus, išsekinti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas ir sukelti humanitarinę katastrofą civiliams gyventojams“, – pridūrė NSGK sekretorius.

Be to, jis pažymėjo, kad pagrindinis Rusijos okupacinės vadovybės dėmesys krypsta į pietus, siekiant atimti iš Ukrainos priėjimą prie Juodosios ir Azovo jūrų, o tai, jų nuomone, sudarys sąlygas ekonomiškai nuslopinti Ukrainos pasipriešinimą.

„Priešas neatsisako vilčių užimti Kijevą ir telkia pajėgas Dnieprui apsupti“, – pabrėžė Danilovas.

Karas Ukrainoje pasiruosimas antrajai bangai

Ukrainos ginkluotosios pajėgos tam ruošiasi

Tuo pat metu Ukrainos pusė persigrupuoja, pasipildo naujais rezervais ir aprūpina Ukrainos kariuomenę naujausia ginkluote.

„Žengėme sunkiausią žingsnį pergalės link, tačiau dar laukia daug darbo, kad sunaikintume okupantus ir susigrąžintume visas Ukrainos žemes! Laidojimo talonai rusų motinoms ir tonos apanglėjusios rusiškos karinės geležies – tai atmintinė kitai okupantų bangai: nesikiškite – mes nužudysime! Ir mes žudysime tiek, kad apstulbusi Rusijos visuomenė pabustų jei ne iš kaltės, tai iš skausmo“, – pabrėžė Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button